Кількість
|
Вартість
|
||
|
Класичні гітари в інтернет-магазині Intermuzika
Гітара класика – ідеальний інструмент для гітаристів-початківців, але також підходить для професійних концертних виступів. У каталозі Intermuzika представлені моделі бюджетного, середнього і преміум сегмента. Ми допоможемо підібрати варіант для досвідчених музикантів і любителів. Усі моделі комплектуються нейлоновими струнами.
Класичні гітари – основні характеристики
Вибирати інструмент потрібно під себе і відповідно до музичного напрямку, якому ви надаєте перевагу. Ми розберемо ключові характеристики, які допоможуть зробити вибір навіть без допомоги консультанта.
Розмір
У нашому інтернет-магазині представлені:
- 4/4 – модель чотири чверті вважається стандартом. Це повнорозмірна гітара, яка підійде будь-якому дорослому музикантові.
- 1/2 – більш компактний варіант, який вибирають для дітей дошкільного віку. Інструментом зручно користуватися у віці 5-10 років.
- 7/8 – це також зменшена версія стандартної моделі. Вона більша за розміром, ніж рішення типу 1/2. Як і повнорозмірна конструкція, підходить для дорослих виконавців.
Наявність звукознімача
Класична гітара може доповнюватися звукознімачем. Цей елемент відповідає за більш виразне й насичене звучання. Звукознімач – електронний прилад, який спочатку зчитує, а потім обробляє звук.
Якщо ви плануєте виступи на сцені, краще зупинитися на моделі зі звукознімачем. Оброблений звук буде передаватися на підключений пристрій виведення.
Матеріал деки і грифа
Дека ділиться на дві частини – верхню й нижню. Як і гриф, обидві частини роблять із дерева, але породи можуть використовуватися різні. Базовий, недорогий варіант – інструменти зі світлих порід. Наприклад, з ялини, липи або сосни. Це легкі матеріали, до того ж завдяки великій кількості щільних прожилок вони забезпечують насичений звук і добре підкреслюють високі частоти.
Більш висока ціна на класичні гітари з червоного дерева. Це гарне рішення для музикантів, які надають перевагу важким напрямкам музики. Матеріал дає дуже щільний звук без провисань.
Професійні моделі роблять із палісандра або з чорного дерева. Матеріали витримують високі навантаження і виглядають набагато цікавішими, ніж світлі породи дерева. Завдяки щільності й маслянистості текстури звук виходить обволікаючим, з підкреслено щільними низами.
Кілки
Кілковий механізм дає можливість налаштовувати класичну гітару. На інструментах встановлюють нейлонові струни, що відрізняються меншим натягом, ніж металеві. Тому деякі бренди використовують пластикові кілки. Навіть з огляду на менший натяг, кілки із пластику схильні до поломок. Тому ми пропонуємо тільки моделі з міцним кілковим механізмом:
- нікельованим;
- хромованим;
- позолоченим або посрібленим.
Такі рішення краще тримають стрій і зменшують час налаштування гітари.
Гітара класика – особливості
Непрофесійні музиканти можуть сплутати класику з акустикою. Зовні інструменти дійсно схожі, але в акустики завжди більший корпус, а струни можуть бути металевими. Струни класики виготовляють із нейлону й іноді з карбону. Замінити їх металевими можна, але так ви ризикуєте зіпсувати інструмент.
Серед інших важливих особливостей:
- Широкий гриф, що дає можливість простіше притискати ноту.
- В основному працює без підсилювачів, тому моделі зі звукознімачем зустрічаються рідко, а їхня вартість не нижче середнього сегмента.
- Має м'яке, оксамитове звучання, яке підходить для етнічних і блюзових стилів, виконання романсів. Перелічені напрямки – пріоритетні, але купити класичну гітару можна для будь-якого музичного стилю.
У нашому каталозі ви знайдете моделі різних брендів, включаючи топових виробників музичних інструментів, наприклад, Yamaha. Ми також рекомендуємо звернути увагу на Fender, Ibanez, Alhambra і Manuel Rodriguez. У їхніх лінійках можна підібрати й недорогий аматорський інструмент, і професійний із верхнього цінового сегмента.
Гітари класичні – особливості догляду
Щоб звучання не погіршилося з часом, потрібно стежити за станом інструмента. У першу чергу – за деревом. Гітара не повинна контактувати з прямими сонячними променями, обігріваючими приладами і високою вологою. Підтримуйте вологість на рівні 40-60 %, а температуру в межах +10-25 °C. Дерево не потрібно полірувати часто, досить протирати корпус і гриф мінеральним маслом два рази на рік, щоб матеріал не висох. Для зберігання й поїздок використовуйте жорсткий або напівтвердий чохол. Підібрати аксесуари також можна в каталозі магазина Intermuzika.
Уважно стежте за кілковим механізмом, не давайте накопичуватися бруду й пилу. Кілки бажано чистити раз в 1-2 місяці залежно від інтенсивності гри. Для чищення використовуйте невелику щітку середньої жорсткості. Кожні 5-6 місяців механізм також рекомендується протирати спеціальними мастилами, щоб зробити хід більш плавним.
Уникайте перепадів температури. Якщо ви виходите з інструментом на вулицю взимку, то виносьте його в чохлі. Коли знову зайдете в приміщення, залиште гітару на 20-30 хвилин у кейсі, щоб корпус поступово нагрівся до температури приміщення.
Переваги покупки в інтернет-магазині Intermuzika
Команда Intermuzika допоможе придбати класичну гітару в Україні з доставкою в будь-яке місто протягом 1-3 днів. У продажу тільки оригінальні товари, на які діє гарантія терміном 12 місяців.
Крім нових ми пропонуємо стокові моделі за більш доступною ціною. На стічних товарах немає дефектів, перед відправленням замовлення кожен інструмент перевіряється. Щоб докладніше дізнатися про характеристики моделі, яка вас зацікавила, звертайтеся до менеджерів за телефоном.