Кількість
|
Вартість
|
||
|
Великий вибір акустичних гітар в Intermuzika
Акустична гітара стає базою для багатьох музикантів. Гарну акустику легко знайти серед недорогих моделей. Тому інструмент приваблює гітаристів-початківців. У каталозі Intermuzika представлені моделі бюджетного, середнього і преміум цінового сегмента. Ми допоможемо підібрати інструмент для музикантів-початківців і професійних гітаристів.
Гітара акустична: основні характеристики
На звучання інструмента впливають його характеристики. Значення має все – від форми й матеріалу виготовлення корпусу до типу колкового механізму. На головних параметрах ми зупинимося докладніше, щоб ви змогли вибрати модель навіть без допомоги консультантів.
Форма деки
У каталозі запропоновані такі рішення:
- Дредноут – найпопулярніша форма. Надає гучне та яскраве звучання. Тембр буде насиченим із потужними низькими частотами.
- Джамбо – характеризується найбільш гучним і потужним звуком. Низькі частоти насичені, але і верх залишається добре читаємим.
- Аудіторіум і гранд аудиторіум – обидва варіанти дають збалансований звук, але не такий гучний, як у двох попередніх випадках. Гранд аудиторіум відрізняються більшим розміром.
- Фолк – конструкції з компактним корпусом і вузьким грифом. Оптимальний вибір для навчання, але не кращий для виступів – звук досить тихий.
У магазині також представлена так звана оркестра – це акустична гітара, яка вважається аналогом моделі аудиторіум, але пристрої випускаються різними брендами.
Матеріал корпусу
Другий за значущістю фактор, що впливає на звучання, – матеріал корпусу. Для виробництва використовуються темні і світлі породи дерева. Причому верхня й нижня дека виконуються як з одного матеріалу, так і з різних.
Ми рекомендуємо звернути увагу на такі рішення:
- Ялина – класичний і недорогий варіант. В основному використовується для верхньої деки. Ялина показує високу міцність і добре резонує. Звучить дзвінко, з переважанням середніх і високих частот.
- Червоне дерево, або махагоні – щільний матеріал, з якого частіше роблять нижню деку. Вартість акустичних гітар із червоного дерева відноситься до середнього й люксовому сегмента. Звук приємний, насичений, з яскраво вираженими низькими й середніми частотами.
- Палісандр – це ще один традиційний матеріал. Забезпечує дуже чітке звучання, насичене обертонами. Усі частоти читаються добре й не забивають загальний гітарний спектр.
- Клен – єдине дерево, яке не впливає на звучання. Ви отримаєте максимально чистий звук. Кращий варіант, якщо планується часто грати в міксі з іншими музичними інструментами.
Струни
Класичні моделі отримують 6 струн. В Intermuzika ви також можете купити акустичну гітару на 12 струн. Дванадцятиструнні варіанти відрізняються по-справжньому об'ємним звуком. Грати зручніше, використовуючи медіатор.
Шестиструнні гітари призначені для гри пальцями. У нашому магазині можна підібрати модель із карбоновими або нейлоновими струнами. Ми не радимо змінювати стандартні струни на металеві. Навантаження на гриф зросте в 3 рази й інструмент може не витримати.
Кілковий механізм
Кілки відповідають за натяг і регулювання струн. Ми пропонуємо моделі тільки з надійними металевими кілками, тому що пластикові легко ламаються. Краще обирати закритий кілковий механізм – кришка додатково захищає елемент від пошкоджень.
Акустичні гітари і їхні особливості
Купувати інструмент бажано відразу з додатковими аксесуарами. Для комфортної гри, а також щоб брати інструмент із собою, знадобиться:
- Чохол – якщо ви плануєте купувати його окремо, вибирайте рішення з напівжорстких або жорстких матеріалів. У продажу є гітари, які відразу ж комплектуються чохлом.
- Медіатор – обов'язковий для дванадцятиструнної моделі, на якій встановлюють металеві струни, що не використовуються для гри пальцями.
- Підставка – додатковий супорт, який можна встановити під ліву ногу або на коліно, щоб зручніше тримати інструмент і грати.
- Ремінь – фіксуючий елемент, який спростить гру, коли гітарист стоїть. Гвинт для кріплення ременя є на корпусі кожної гітари.
- Каподастр – це затиск для фіксації струн на конкретному ладі. Для класичних моделей підходить каподастр із напівкруглим або плоским грифом, а для дванадцятиструнних – із сильним затиском.
Особливості догляду і зберігання
Ціна акустичної гітари – не єдиний фактор, від якого залежить її якість. Звучання навіть найдорожчої моделі з часом може змінитися в гіршу сторону, якщо не подбати про умови її зберігання.
Струни, лади і бридж вимагають регулярного очищення від пилу й інших забруднень. Струни треба міняти кожні 1-2 місяці залежно від інтенсивності й частоти гри.
Корпус і гриф потрібно періодично протирати серветками для видалення жирних плям. Гриф також бажано два рази на рік змащувати лимонним маслом, щоб не дати дереву висохнути.
Слідкуйте, щоб температура в місці зберігання була не нижче +10 °C і не вище +25 °C. Вологість потрібно підтримувати на рівні 50-60%. Важливо уникати різких перепадів температури. Тому рекомендуємо придбати інструмент у комплекті з чохлом, особливо, якщо ви плануєте брати його на вулицю в холодну пору року. Влітку залишайте чохол відкритим, щоб забезпечити нормальну циркуляцію повітря.
Переваги покупки в інтернет-магазині Intermuzika
Інтернет-магазин Intermuzika пропонує вигідно замовити оригінальні акустичні гітари в Україні від топових виробників – Yamaha, Ibanez, Fender тощо. На товари надається гарантія тривалістю 12 місяців. Також ви можете придбати необхідні аксесуари.
Доставка замовлень Україною займає 1-3 дні. Дізнатися детальну інформацію про характеристики товарів можна в менеджерів за телефоном.