Кількість
|
Вартість
|
||
|
Синтезатори в інтернет-магазині Intermuzika
Музичний синтезатор генерує електричні сигнали, після чого перетворює їх у звукові хвилі. У магазині Intermuzika представлені моделі, призначені на музикантів різного рівня – від аматорського до професійного. У каталозі також є дитячі інструменти зі зменшеною кількістю клавіш для тих, хто тільки навчається грі.
Синтезатори – основні характеристики
Перед вибором інструмента потрібно чітко окреслити завдання – важливо розуміти, хто буде грати і з якою метою. Пристрій для виступів на концертах буде сильно відрізнятися від використовуваного для особистого навчання або викладання.
Тип клавіатури
У Intermuzika можна купити синтезатори з пасивною й активною клавіатурою:
- Пасивна – гучність звуку залежить від налаштувань і не пов'язана із силою натискання на клавіші. За розміром клавіші повністю або майже збігаються зі встановленими на акустичному фортепіано.
- Активна, або динамічна – чуйна до швидкості й сили натискання на клавіші. Чим сильніше і швидше музикант натискає, тим голоснішим стає звук. У деяких моделях опцію можна тимчасово відключати.
Динамічний механізм працює за аналогією з акустичним піаніно, тому такою клавіатурою оснащують більш просунуті конструкції для професійної гри.
У топових рішеннях зі швидкістю натискання, крім гучності, змінюється відтінок тембру. Динамічну клавіатуру ділять на два підтипи – дво- і трьохсенсорну. Останні пристрої більш чутливі, але водночас більш «слухняні». Професійні синтезатори завжди оснащуються динамічною трьохсенсорною клавіатурою.
Розмір і кількість клавіш
На дитячих навчальних інструментах встановлюють клавіші меншого розміру. Повнорозмірні клавіші використовують у звичайних конструкціях незалежно від рівня, на який вони рекомендовані.
За кількістю клавіш у каталозі представлені 4 варіанти:
- 37 – дитячі моделі;
- 61 – оптимальний варіант для навчання, також підходить для дітей, які вже освоїли гру на компактному пристрої. Рішення вибирають новачки, а також викладачі, які навчають грі на власному інструменті;
- 76 і 88 – напівпрофесійні і професійні моделі.
Ціни на синтезатори змінюються залежно від кількості клавіш. Вартість професійних і напівпрофесійних моделей належить до середнього і преміального сегмента.
Звучання
Звучання синтезатора залежить від таких факторів:
- Поліфонія – це нотний діапазон, що охоплюється за один раз. Для навчання досить 64 нот, для напівпрофесійної і професійної гри – 128 і 256 нот. Максимальне охоплення – 256 нот.
- Тембри – від них залежить варіативність звуку й кількість доступних варіантів. Базова темброва бібліотека включає групи рояльних, органних, струнних і хорових тембрів. Дорогі моделі підтримують духові, ударні та інші тембри.
- Ефекти звучання й наявність спеціалізованих програм – пристроям доступні однакові звукові ефекти, але варіативність завжди залежить від інструмента і його вартості. До звукових ефектів відносять імітацію реверберації, відлуння, фразери, яскравість хоруса тощо. Що стосується програм, в основному вони спрямовані на навчання. Це можуть бути підказки у вигляді клавіш, що підсвічуються, або складні внутрішні програми покрокового навчання з інтерактивними нотними станами. Моделі можуть навіть обладнуватися пультом мікшера ді-джея, але такі варіанти раціонально купувати для виступів музикантів на сцені. Навчитися грати на мультифункціональній моделі буде в рази складніше.
Якщо ви плануєте записувати композиції, уважно поставтеся до характеристик секвенсора. Базовий секвенсор підтримує простий запис – виконавець налаштовується, грає, а інструмент пише. Просунуті рішення призначені для попартійного запису і дають можливість окремо коригувати звукові доріжки.
Музичний синтезатор – необхідна периферія
Для комфортної гри вам знадобиться додаткове обладнання, яке також можна знайти в нашому каталозі:
- Стійка або підставка для облаштування місця гри. Стійку потрібно підбирати під конкретний бренд і модель, враховуючи її форму й розмір. Менеджери допоможуть визначитися в телефонному режимі.
- Стільці – аксесуар, також необхідний для місця гри. В асортименті ви знайдете банкетки і спеціальні стільці для клавішних.
- Чохол – захищає корпус від пошкоджень і робить транспортування клавішного інструмента зручним. Він також потрібен для безпечного зберігання – щоб захистити інструмент від підвищеної вологості або перепадів температури, які можуть негативно вплинути на можливості звучання.
- Мікрофони для посилення звуку, а також для вокалу.
Догляд за синтезатором
Щоб музичний синтезатор не деформувався, а корпус не вицвітав, залишайте його подалі від прямих сонячних променів, джерел вологості й обігрівальних приладів. Для зберігання використовуйте чохол. Коли інструментом не користуються, переводьте кнопку живлення у вимкнене положення і відключайте електроживлення після під'єднання шнура.
Періодично протирайте корпус і панель сухою м'якою ганчіркою від пилу. Не використовуйте для очищення засоби з вмістом спирту. Уникайте контакту корпусу з вініловими предметами, адже вони залишають слід.
Переваги покупки в Intermuzika
Інтернет-магазин Intermuzika – офіційний представник великих музичних брендів в Україні. У каталозі ви знайдете оригінальні клавішні, аналогові, цифрові та класичні синтезатори, а також професійні робочі станції Yamaha, Korg тощо. На інструменти діє гарантія тривалістю від 1 року. Доставка замовлень доступна для всіх міст України й займає 1-3 дні. Покупку можна оформити в кредит.