Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00-18:00

0
Мій кошик

Цифрові мікшерні пульти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Коли в сучасному музичному творі виникає необхідність купувати мікшерний пульт для створення звуку або концертного звукоусилення, він обов'язково звертає увагу на так називані цифрові мікшери.

Ще десять років тому подібні пристрої були рідкісними та прерогативними вищими класовими обладнаннями, за ціною на цифрові мікшерні пульти виміряли множини тисячі доларів.
Однак у останній час придбати цифровий мікшер може навіть починаючий музикант, за наявністю немало продуктів, так званих бюджетної категорії. Окремі озброєні, які подібні моделі звукового обладнання представлені у широкому асортименті, у наших магазинах у Києві, Ужгороді та Мукачево.

Чимало музикантів перед тем, як купують мікшер, задають питання - а чим же "цифра" відмінно від "аналога"?

Як і в випадку, якщо музикант вибирає аналоговий пульт, на якість звучання цифрового мікшерного пульту впливає багато різних факторів. У першому очевиді це стосується якісних аналогово-цифрових і цифрових аналогових перетворень, алгоритм обробки сигналів і розривчастості, а також якість вироблених аналогових компонентів мікшера.

Еквалізація, зміна рівня, компресія або микширование цифрового сигналу вимагає його пересчета. Потрібно, щоб це збільшило число відносно первинних, обладнання тривало правильно виконати обробку та зберегти сигнали та вименшені види. Обічно чим дорожчий микшер, тим потужніший його процесор і, відповідно, більш висока продуктивність. Це можливо отримати як можна більш чистий і сглажений звук. Якщо ж цифровий аудіо микшер початкового рівня і точність виходить при обробці звуку, є недостаточно високою, можливою можливістю виявити шуканий, схожий з шумами в аналогічних мікшерах, причем ітоговий звук може виявитися більш резким і неприємним.

Якщо ви купуєте цифровий мікшерний пульт, то необхідно визначитись із завданнями та означитись із відгуками людей, які вже купили його. Такі відгуки можна знайти в спеціалізованих форумах або в Інтернет-магазинах під описаними товарами.

У будь-якому випадку, гнучкість комунікацій при підключенні, компактність, легка версія конфігурації та більш широкі можливості при обробці звуку дозволяють переконатися, що за цифровими консолями - майбутнє, можна купити вже сьогодні.

Вгору