Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00-18:00

0
Мій кошик

USB-мікрофони

Сортування:
за популярністю від дорогих від дешевих за назвою

USB-мікрофони в магазині Інтермузика

Стрімкий розвиток цифрових технологій надав музикантам можливість працювати зі звуком в домашніх умовах, без необхідності студійного запису. USB-мікрофон з хорошими технічними параметрами здатний виконувати функції портативних рекордерів. З їх допомогою можна здійснювати запис звуку безпосередньо на ПК з використанням відповідних програм. У чому полягають головні переваги пристроїв і як вибрати модель?

Відмінні особливості пристроїв

До основних переваг USB-мікрофонів відносять:

 • доступна вартість;
 • простота підключення;
 • синхронізація з ноутбуком і ПК;
 • робота на будь-яких операційних системах;
 • не вимагають навичок в налаштуванні.

Навіть бюджетні пристрої з непрофесійним користувачем показують високі результати роботи і надають за підсумком якість звучання, близьке до студійного. Крім цього, мікрофони виділяються ергономічним дизайном.

З основних особливостей даної звукозаписувальної техніки виділяють компактні розміри, наявність універсального USB-порту і відсутність в необхідності підключення другорядних девайсів з метою посилення роботи. Також каталог нашого інтернет-магазину включає спеціалізовані міні-перехідники для підключення, що дозволяють додатково заощадити на організації домашній студії. Елемент дозволяє виконати підключення вже наявного професійного мікрофона безпосередньо до комп'ютера, виключаючи з системи складне обладнання для управління.

Вибір USB-мікрофонів під певні завдання

Вартість приладів варіюється, в залежності від технічних параметрів і виробника. Перед придбанням необхідно проконсультуватися у фахівців і визначити цільове призначення пристрою. Ми пропонуємо купити usb мікрофони для реалізації наступних завдань:

 • запис звукових доріжок в домашніх умовах;
 • трансляція звуку в прямому ефірі;
 • проведення онлайн відео-сесій (навчання, спілкування і т.д.);
 • запис подкастів;
 • караоке.

Потрібна модель для трансляції звуку і веденні онлайн-сесій? Рекомендується вибрати настільний конденсаторний USB-мікрофон, з базовими характеристиками для виконання запланованих цілей.

Професійно займаєтеся музикою і необхідний пристрій з додатковими регуляторами? Для подібних завдань підходять студійні USB-мікрофони. Пристрій виділяється наявністю вбудованих пресетів, орієнтовані для роботи з різними інструментами або вокалом, і наявністю порту для зовнішнього підключення навушників. На ринку присутні моно- і стереомодель. Реалізуються з необхідним програмним забезпеченням, що допомагає вирішити всілякі звукові завдання.

Любіть караоке? Вокальні USB-мікрофони для караоке нададуть можливість виконувати улюблені композиції, без обмеження в рухах і жестах. Пристрій подає сигнал безпосередньо до ПК, не використовуючи при цьому шнур. Для запобігання радіо перешкод необхідно встановлювати другорядні програми, що дозволяють очистити запис і отримати за підсумком якісну звукову доріжку.

Потрібні мікрофони для телефону? Портативні і компактні пристрої гарантують підвищення якості звуку. Підключення здійснюється через роз'єм мікро-USB, без додаткового живлення. Функціонує спільно зі спеціальним ПО. Навіть бюджетні моделі показують кращу роботу, в порівнянні з наявними вбудованим мікрофоном.

Потрібна високочутлива техніка для вирішення серйозних звукових і інженерних задач? Вимірювальний USB-мікрофон відрізняється високим ступенем чутливості і використовується для визначення аудіо-характеристик техніки або приміщення.

USB-мікрофони отримали широку популярність за рахунок тривалого безперебійного функціонування, хорошої якості звуку і своєї практичності. Вже сьогодні ці пристрої активно замінюють головні мікрофони та навушники.

Зовнішній вигляд і головні особливості пристроїв

USB-мікрофони відрізняються простотою використання і підключенням без допоміжного обладнання. З'єднання з комп'ютером не вимагає установку драйверів. Технічні характеристики і параметри мікрофонів дозволяють отримати аналогічну якість звуку, що і при використанні мікшерів. Записуваний звук моментально оцифровується. Підготовлена ​​звукова доріжка вже відразу готова до подальшої комп'ютерної обробки.

Єдине стилістичне оформлення відсутнє. Виробники продовжують експериментувати в напрямках зовнішнього оформлення, конструкції і практичною форми. Щорічно світові бренди презентують нові моделі, що відрізняються унікальним дизайнерським рішенням. Каталог нашого інтернет-магазину вмістив широкий асортимент моделей, серед яких можна вибрати оптимальний варіацій з дизайном, повністю влаштовує майбутнього користувача.

Інтермузика - USB-мікрофони для різних цілей

На нашому ресурсі представлені портативні звукові пристрої від провідних світових виробників. Ми пропонуємо купити USB-мікрофони за цінами, нижче середньоринкової вартості на 10-15%. Моделі реалізуються з офіційною гарантією.

Чим ми відрізняємося від інших магазинів:

 • Позитивна репутація. На ринку України і в інших країнах СНД працюємо протягом 27 років. За весь період діяльності наша компанія довела високий рівень професіоналізму і отримала тисячі позитивних відгуків.
 • Шоуруми по Україні. Відкрито фізичні магазини в Києві, Ужгороді та Мукачеві. Гарантується оперативна доставка в інші регіони країни.
 • Якість техніки. Пропонуємо тільки сертифікований товар з подальшим гарантійним обслуговуванням в спеціалізованому сервісному центрі.

Потрібна додаткова консультація? Зв'яжіться з менеджером магазину і отримаєте допомогу у виборі техніки під поставлені цілі.

Вгору