Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00-18:00

0
Мій кошик

Барабанні палички

Сортування:
за популярністю від дорогих від дешевих за назвою

Барабанні палички в магазині Intermuzika

Палички для барабанів підбирають під стиль гри. Характеристики аксесуара залежать від матеріалу й будови. У нашому каталозі представлені моделі з натуральних і синтетичних матеріалів. Ми допоможемо знайти відповідне рішення під будь-який бюджет. Вибрати ідеальний варіант допоможуть менеджери за телефоном.

Ударні палички – основні характеристики

Перед вибором насамперед потрібно визначитися з матеріалом. Вироби виконують із дерева, нейлону, карбону й полімерів.

Матеріал

Серед дерев'яних моделей популярні:

  • Горіх – найпопулярніший варіант. Міцний, твердий матеріал, добре поглинає віддачу під час удару. Горіх гасить вібрації й майже не піддається згинанню.
  • Клен – гнучке й легке дерево. Кленові моделі відрізняються м'якою структурою. Показують швидкий відгук і якісно поглинають віддачу. Підходять для швидкої, але тихої гри завдяки різкому відскоку. Через м'якість матеріалу більш схильні до зносу.
  • Дуб – характеризується навіть більшою міцністю, ніж горіх. Під час удару відчувається вібрація. Поміж переваг дубових аксесуарів – високий рівень вологостійкості.
  • Бук – гнучке дерево, за властивостями схоже з дубом, але менш стійке до впливу вологи.
  • Палісандр – дороге рішення з підвищеною міцністю. Не підходить для гри на тарілках. Забезпечує глибокі тональні відтінки, не передає вібрації на руку.

Барабанні палички із синтетичних матеріалів більш міцні, ніж із дерев'яних. Синтетичні аксесуари стійкі до зносу й допускають заміну покриття. Конструкція передбачає оснащення знімними наконечниками, які можна нагвинчувати. В асортименті доступні такі вироби:

  • Карбонові – тонкі й легкі рішення для джазових напрямкiв.
  • Нейлонові – звучать тихо і глухо, характеризуються гнучкістю. Добре підходять для навчання. З нейлону частіше роблять щітки для перкусії, ніж повноцінні палички.
  • Полімерні – легкі, завдяки чому їх купують для джазових напрямкiв.

Особливості наконечника

На звучання ударних паличок впливає форма наконечника:

  • Закруглена – наконечник маленького розміру дає точковий і яскравий звук. Великий відповідає за наповнене звучання.
  • Бочонок – відрізняється збільшеною площею контакту з барабанами або тарілками, що допомагає створювати наповнений звук із широким фокусом.
  • Загострена – формує середньосфокусований звук.
  • Краплеподібна – призначається для жорсткої гри, видає низькі й повні звуки.

За матеріалом наконечники розділяють на дерев'яні й нейлонові. Для м'якого й середньонасиченого звучання вибирайте аксесуари з наконечниками з дерева. Нейлонові формують звуки з більшою проекцією й атакою, можуть передавати різні яскраві відтінки. На відміну від дерева, нейлон не втрачає щільність і не відшаровується з часом. Такі наконечники більш довговічні.

Маркування

Аксесуари отримують цифро-буквене маркування. Орієнтуючись на букву в маркуванні, легше купити палички для барабанів під конкретний стиль гри:

  • А – підходить для легкої музики. Наприклад, для джазу або блюзу. Ставиться на аксесуарах із тонкою шиєю й мініатюрними головками.
  • B – використовується у важких стилях. Рухи виробів легко контролюються, через що ми рекомендуємо вибирати їх барабанщикам-початківцям.
  • S – великорозмірні моделі для гри в оркестрах.

У кінці маркування також може дописуватися символ N, який означає, що наконечники виконані з нейлону. До найпопулярніших категорій відносять:

  • 7A – дуже легкі й тонкі конструкції для отримання м'якого звуку. Відповідають за оркестрове звучання.
  • 5A – поширений варіант. Відрізняється середньою товщиною, що робить моделі універсальними – можуть грати голосно або тихо.
  • 2B/5B – витягують гучний звук завдяки збільшеній товщині. Оптимальний вибір для важких рок-напрямів.

Додаткові фактори

Ціна паличок для барабанів і звукові характеристики також залежать від 4 додаткових параметрів:

  • Діаметр – орієнтуйтеся на товщину, яка буде комфортною для вашого хвату. Вироби великого діаметра звучать голосніше й дають можливість розвивати велику швидкість.
  • Довжина – довгими паличками складніше управляти, але водночас вони дають потужний звук. Новачкам рекомендуємо зупинитися на моделях середньої довжини.
  • Вага – впливає на звучання, силу звуку й контроль паличок. Важкі аксесуари відрізняються більш гучним звучанням, легкі відповідають за м'який звук.
  • Щільність – стосується дерев'яних моделей. Чим щільніше дерево, тим міцніший виріб і вища його зносостійкість.

Палички для барабанів – особливості догляду

Палички відносять до видаткових аксесуарів, але якісний догляд забезпечить не таку часту заміну. Для зберігання бажано використовувати портативний чохол. Особливо це стосується дерев'яних виробів. Якщо ви репетируєте на студії або виступаєте з концертами, виносити палички взимку на вулицю без чохла не можна. Дерево погано переносить різку зміну температури. Для протирання використовуйте сухі м'які серветки. Додаткові кошти – розчини, масла й інші засоби – не потрібні.

Чому варто придбати барабанні палички в інтернет-магазині Intermuzika

Команда Intermuzika представляє великі зарубіжні музичні бренди в Україні. У каталозі пропонуються аксесуари Yamaha, Stagg, Vic Firth тощо. Ми реалізуємо товари бюджетного, середнього і преміум сегмента. У магазині працюють консультанти, які в телефонному режимі допоможуть підібрати рішення під поставлені завдання.

На продукцію діє гарантія. Доставка замовлень Україною займає 1-3 дні. Перед відправкою ми перевіряємо цілісність виробів. Покупку моделей преміум сегмента можна оформити в кредит.

Вгору