|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Мікрофонна станція делегата для бездротової конференц-системи серії WCS1000 - База зі знімними акумуляторами, які можна перезаряджати через зарядний чохол WCS1000CH - PLL UHF передавач - Односпрямований конденсаторний мікрофон - Три функціональні клавіші.
Якщо ви шукаєте надійність, інтуїтивно зрозуміле управління та універсальність, система WCS - це вибір для вас, як покупця або інсталятора.
- PLL UHF передавач
- Односпрямований конденсаторний мікрофон
- 2 функціональні клавіші для встановлення стану мікрофона
- Клавіша увімкнення/вимкнення мікрофона
- 3 х 1,5 В живлення від батарейок
- До 50 м радіочастотного діапазону
Характеристики:
| AUDIO CHANNEL | |
| Transmission Method | UHF Wireless (one way) |
| Audio Channel | 5 (1 chairman, 4 delegate) |
| Carrier Frequency Band | 626 MHz~658 MHz |
| Modulation Method | FM |
| Maximum Modulation | 60 kHz |
| Radiant Power | ≤ +9 dBm |
| Frequency Deviation | < 0.002 |
| Frequency Response | 50 -15000 Hz |
| S/N Ratio | > 85 dB |
| THD | < 0.8 % |
| DATA CONTROL CHANNEL | |
| Transmission Method | Wireless (two-way) |
| Data Channel | 16 |
| Frequency Range | 433.4MHz~434.4MHz |
| Modulation Method | FSK |
| Sensitivity | -100 dBm |
| Transmission Consumption | ≤ 6 dBm |
| Communication Rate | 100 KBPS |
| Frequency Deviation | < 0.002 |
| SYSTEM | |
| Power Supply | DC 3.7~4.5V |
| Signal Covering Range | Radius 60 meters |
| Consumption Rating | Standby: ≤ 360 mW Speaking: ≤ 630 mW |
| Operating Temperature Range | -10° - 40°C |
| Dimensions | H 58 x L 178 x W 115 mm |
| Weight | 700 g |