|
8 996 грн
|
|
8 996 грн
|
платежі
по 4 498 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Бездротові мікрофони U24 USB — це професійні бездротові системи, що забезпечують передачу сигналу високої чіткості без перешкод завдяки технології 2,4 ГГц і оснащені надкомпактним USB-приймачем.
Приймач живиться через інтерфейс USB і має дворежимний аудіоінтерфейс для автоматичного підключення як до аналогових, так і до цифрових пристроїв. Він працює за принципом «plug-and-play» без необхідності встановлення драйверів і може бути підключений до будь-якого ПК/MAC для запису безпосередньо у вашу улюблену програму DAW. За допомогою відповідного адаптера USB типу A його також можна підключити до пристроїв IOS або Android для цифрових автономних додатків. Нарешті, його можна підключити до будь-якого пристрою PROEL з USB WIRELESS входом (таким як колонки V FREE і V WAVE) для миттєвого використання професійної мікрофонної системи без зайвих клопотів з кабелями.
Цифрова бездротова технологія 2,4 ГГц забезпечує чудову якість звуку і максимальну надійність, уникаючи перешкод від телевізійних станцій та інших пристроїв мовлення. Передавач автоматично з'єднується з приймачем, а інтелектуальне перемикання частот забезпечує стабільне з'єднання.
U24H включає ручний мікрофон з високоякісною динамічною капсулою для спеціальних вокальних застосувань.
Характеристики:
| U24 - USB Receiver | |
| Frequency Range | 2.404 – 2.476 GHz |
| RF Sensitivity | -78 dB |
| Frequency Response | 50 Hz – 15 KHz |
| Sampling | 16 bit @ 38.5KHz |
| THD | <0.05% @ 1KHz |
| SN Ratio | >85 dB |
| Transmission Delay | 18.3 mS |
| Output Connector | USB Type-A |
| Audio Output Level | 4dBu (1000mV) |
| Current | <55mA |
| Operating Temperature | -10 °C ~ 50 °C |
| Dimensions (WxHxD) | 94 x 26 x 9.5 mm |
| WM24M - Handheld Transmitter | |
| Frequency Range | 2.404 – 2.476 GHz |
| Transmitting Power | < 10 dBm |
| Transmission Distance | Up to 25m (open space) |
| Frequency Response | 50 Hz – 15 KHz |
| Sampling | 16 bit @ 38.5KHz |
| THD | <0.05% @ 1KHz |
| SN Ratio | >85dB |
| Transmission Delay | 18.3 mS |
| Power Supply Battery | 2x1.5V AA alkaline type |
| Operating time | Up to 20 hours |
| Dimensions | H: 278 x Ø: 47 mm |