|
38 454 грн
|
|
38 454 грн
|
платежі
по 19 227 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Секція попереднього підсилювача: | Лампи: 2 x ECC83A, 1 x ECC83; Інструментальний вхід - Опір: 1 MOhm; Канал Clean - Номінальний вхідний рівень: -10 dBV, Мінімальний вхідний рівень: -50 dBV, Максимальний вхідний рівень: 0 dBV; Канал Lead - Номінальний вхідний рівень: -80 dBV, Мінімальний вхідний рівень: -92 dBV; Посил на ефекти - Опір: 15 kOhm, Номінальний вихідний рівень: від -12 до 0 dBV; Повернення з ефектів - Опір: 15 kOhm, Номінальний вхідний рівень: від -12 до 0 dBV; Вихід Recording - Опір: 47 kOhm, Номінальний вихідний рівень: +0 dBV; Вихід Direct - Опір: 10 kOhm, Номінальний вихідний рівень: +3 dBV; |
| Секція підсилювача потужності: | Лампи: 4 x 5881; Вихідна потужність - Пікова (16, 8, 4 Ohm): 60 W / 120 W, перемикається; Виходи для підключення акустичних систем - Тип: 1/4 “TS (небалансні), Опір навантаження: 4/8/16 Ohm (перемикається); |
| Джерело живлення | 220 - 230 V ~, 50/60 Hz; |
| Споживана потужність | макс. 350 W; |
| Розміри (В х Ш х Г) | 310 х 690 х 245 мм Вага - 22.5 кг |
* Товар может отличаться от изображенного на картинке.
На изображении могут быть детали, которые не входят в комплектацию товара.
|
38 454 грн
|
|
38 454 грн
|
платежі
по 19 227 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BU-0008 |
|---|---|
| Модель | 1990 INFINIUM |
| Потужність | 120 Вт |
| Тип підсилювача | Ламповий |
| Стан товару | Новий |