Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00-18:00

0
Мій кошик

Вокальні мікрофони

Сортування:
за популярністю від дорогих від дешевих за назвою

Вокальний мікрофон - пристрій, який найбільш точно відтворює голос вокаліста, беручи до уваги всі особливості тембру голосу, а також звук музичних інструментів.
Конструкція мікрофона складається з динаміка, який з'єднаний з провідником струму, поміщеним в поле, створюване магнітом. Головними властивостями цього приладу є діаграми вирівнювання і чутливості.

Вокальні мікрофони класифікуються на:

  • Конденсаторні. Використовуються в студіях звукозапису, так як гарантують більш якісне зчитування звуку. Вони наділені певним пристроєм: замість діафрагми встановлена ​​тонка плівка з пластика, покрита нікелем з одного боку. Її розташовують з нерухомої пластиною з провідника.
  • Динамічні. Більш використовуваний і сучасний тип. Головною особливістю таких мікрофонів є те, що в них немає фантомного живлення. Ці пристрої міцні і витримують будь-які механічні навантаження. Вони можуть бути дротяними і бездротовими.

До особливостей динамічного мікрофона також відносять:

  • простоту в використанні;
  • довгий термін експлуатації;
  • міцну конструкцію.

Електродинамічний мікрофон не втрачає функціональних можливостей при невеликих ударах, трясці під час транспортування, ненавмисних падіннях. Пристрій може використовуватися як на виступах, так і в домашніх умовах. З ним легко працювати в будь-яку погоду - на відкритому просторі дощ і сніг не погіршать якість звучання. Стійкий до великих навантажень. В процесі запису звуку гітарного підсилювача, барабана пристрій зберігає робочі настройки - від вібрацій потужного звучання конструкція не пошкодиться. Функціонує при різних звукових частотах. Це дає можливість записувати будь-який звук - від шепоту до крику. Ця особливість робить динамічний мікрофон просто незамінним пристроєм на виступах, дискусіях.

Особливості конденсаторного мікрофона:

  • широкий частотний діапазон;
  • прозорість і чіткість звуків;
  • різноманітність моделей;
  • гарний запис незалежно від місця розташування джерела звуку.

Мікрофони також поділяють за принципом прийому звуку на односпрямовані, двонаправлені і кругові.

Однонаправлені пристосування мають кардіоїдну діаграму спрямованості і поділяються на три типи:

  • кардіоїдну ━ використовують для запису вокалу, захоплюючи звук в частині однієї півсфери;
  • суперкардіоїдна ━ завдяки витягнутому полю чутливості можуть відкидати сторонні шуми і звуки;
  • гіперкардіоїдний ━ мають перпендикулярну діаграму і зчитують звук з великої відстані.

Кардіоїдну мікрофони відрізняються від інших типів в першу чергу діаграмою спрямованості. В даному випадку вона являє собою звичайну кардиоиду: максимальна чутливість звукозапису досягається, коли джерело звуку знаходиться безпосередньо спереду, звуки ж позаду пристрою не відтворюються. Для вокального мікрофона це є великою перевагою, наприклад, на живих виступах - на звукознімач потрапляє мінімальна кількість сторонніх звуків, що дозволяє працювати з найбільш якісним сигналом.

У суперкардіоїдна пристрої поле оптимальної чутливості витягнуте. Це пристрій відноситься до вузькоспрямованому. У нього прийняття звуку походить від якогось одного джерела. При цьому сторонній шумовий звук не відтворюється. Велике значення при якісному сприйнятті звуку має чітке розміщення його відтворювача. Даного виду продукція ідеально підійде для репортерів, які працюють у відкритому просторі, на естраді - для вокалу і мови. Вони доступні за ціною, що не потребують фантомному харчуванні. Прилади поєднують в собі теплоту передачі звуку з низькими частотами і хорошу швидкість звуку на високих частотах. При роботі з вокалом можна відтворити діапазон від баса до високих частот, при цьому сторонній звук буде мінімальний. Такого роду мікрофони відрізняються чудовим озвучуванням і надійністю.

Гіперкардіоїдний мікрофони відрізняються від інших видів, в тому числі і кардіоїдних, найбільш вузькою діаграмою спрямованості. Вони практично не ловлять звук з боків від своєї осі напрямку. Їх робочий діапазон сконцентрований в 110-градусному сегменті спереду, але вони мають і невелику область чутливості ззаду. Подібні моделі найчастіше використовуються під час запису розмов, на кінозйомках або для сценічного виконання. В останньому варіанті їх спрямованість допомагає уникати ефекту зворотного зв'язку від моніторної лінії, дозволяючи більш вільно розпоряджатися її на сцені.

Двонаправлені мікрофони сприймають звук за принципом вісімки, а кругові, використовувані для запису ансамблів, рідко застосовують для запису голосу або вокалу.
Вибираючи вокальний мікрофон, слід звернути увагу на чутливість, амплітудно-частотні та акустичні властивості, спрямованість, висоту власного шуму.

Отримати консультацію професіоналів і зробити замовлення в інтернет-магазині Intermuzika можна кількома способами: в онлайн-чаті, заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами. Оплатити товар можна банківською картою або післяплатою. Сервісне обслуговування, обмін або повернення здійснюються згідно з чинним законодавством. Для зареєстрованих користувачів діє накопичувальна система знижок від 2 до 7 відсотків починаючи з першого замовлення. Доставка здійснюється перевізником Нова Пошта. Можливий також самовивіз з Ужгорода, Мукачева та Києва.

Вгору