|
37 030 грн
|
|
37 030 грн
|
платежі
по 18 515 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Особливості
Високопродуктивна DMX вітродвигун з регульованим кутом виходу повітря
Чудовий ефект при використанні, наприклад, з туманом, снігом та бульбашковими машинами
Регульований вихідний об'єм
Кут виходу повітря регулюється
Швидка установка на фермі за допомогою швидкозатискного омега-кронштейна
Міцний металевий корпус
Автономне управління; DMX; QuickDMX через USB (опція); W-DMX за допомогою бездротового рішення через USB (опція); CRMX від LumenRadio через USB (опція)
Монохромний РК-дисплей
Міцна ручка для перенесення
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 пристроїв
Для таких областей застосування, як Клуби / танцювальні школи; Сцена; театр; відео та фотозйомка
Можливість застосування: Стоячий; підвісний
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 180 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug |
| Power output: | 1 x P-Con (gray), mounting version |
| Speed: | 880 RPM - 2650 RPM |
| Maximum airflow: | 3300 m³/h |
| DMX channels: | 1 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version 1 x 5-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version 1 x 5-pin XLR (F) mounting version |
| Control: | Stand-alone; DMX; QuickDMX via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional); CRMX by LumenRadio via USB (optional) |
| Housing color: | Black |
| Display type: | Monochrome LCD display |
| USB port: | Typ A |
| Carrying handle: | 1 pc/pcs |
| Dimensions: | Length: 44 cm Width: 25 cm Height: 48,5 cm |
| Weight: | 11,65 kg |
| Noise classification: | Class 3 (clearly perceptible sounds) |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397719154 | 13,50 kg | 51,5cm x 44cm x 43cm |
| Артикул | EL-0243 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
