|
2 255 грн
|
|
2 255 грн
|
платежі
по 1 128 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Компактний піноутворювач
Міні-піноутворювач EUROLITE B-55 поміститься в будь-якій кишені штанів. Обертове колесо з 9 кільцями захоплює мильну воду і створює сліпучі бульбашки.
Просто залийте мильну воду і використовуйте міні-піноутворювач нескінченно.
Підключи і працюй: не потребує додаткового керування. Ви можете запустити машину для створення мильних бульбашок за допомогою блоку живлення, що входить до комплекту, або додаткових батарейок.
Завдяки висувній ручці для перенесення міні-піноутворювач можна легко тримати навіть у повному обсязі.
Особливості
Компактна машина для створення мильних бульбашок для роботи від акумулятора або адаптера
Міні-машина для створення мильних бульбашок для кишені
Колесо, що обертається, захоплює бульбашкову рідину
Легке поповнення рідини для піноутворення
Незліченна кількість можливостей застосування
Легко переноситься
Керування за допомогою пристрою вмикання/вимикання
Міцна ручка для перенесення
Живлення від акумулятора/батареї
Package contents
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz 3 V DC 800 mA |
| Pin configuration: | Inside + / outside - |
| Power consumption: | 4 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class III |
| Power connection: | Mains input via Coaxial power connector (M) mounting version power supply cord with AC adapter (provided) Battery/battery pack |
| Battery: | 2 x Baby (C) (not included) |
| Speed: | 5,5 RPM |
| Tank capacity: | 0,14 l Bubble fluid |
| Control: | On/off switch on device |
| Carrying handle: | 1 pc/pcs |
| Dimensions: | Width: 19,4 cm Depth: 22,7 cm Height: 15,2 cm |
| Weight: | 670 g |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397575422 | 0,86 kg | 28,5cm x 19cm x 16cm |
| 8 | 4026397575439 | 7,70 kg | 58cm x 34cm x 40cm |
| Артикул | EL-0323 |
|---|---|
| Модель | B55 |
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
