|
5 578 грн
|
|
5 578 грн
|
платежі
по 2 789 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Компактна, потужна машина для створення мильних бульбашок з бездротовим пультом дистанційного керування
Створює багато сотень бульбашок за хвилину
Високошвидкісний вентилятор змушує бульбашки швидко підніматися в повітря
Легке управління: просто залийте рідину та увімкніть!
Низька витрата рідини
Стандартна та УФ-активна рідина для мильних бульбашок доступна як аксесуар
Функціональний перемикач на задній панелі приладу
Міцний металевий корпус
Низьке енергоспоживання
Миттєва готовність до роботи без прогріву
Вихідна відстань: Горизонтальна прибл. 2,3 м
Керування за допомогою бездротового пульта дистанційного керування
З монтажним кронштейном
Для таких областей застосування, як Весілля / урочисті заходи; театр; ресторани, бари та готелі
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Стоячий; підвісний
Package contents
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz 12 V DC 1 A |
| Power consumption: | 9 W |
| Power connection: | Mains input via Coaxial power connector (M) mounting version power supply cord with AC adapter (provided) |
| Warm-up time: | 0 sec |
| Output distance: | Horizontal approx. 2,3 m |
| Tank capacity: | 0,7 l Bubble fluid |
| Fluid consumption: | Approx. 10 ml/min |
| Control: | Wireless remote control |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Dimensions: | Width: 22 cm Depth: 34 cm Height: 24,5 cm |
| Weight: | 3,48 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x 12 V LR27 alkaline manganese built-in |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397555042 | 3,76 kg | 38cm x 25cm x 24cm |
| 6 | 4026397555059 | 24,15 kg | 59cm x 36cm x 49cm |
| Артикул | EL-0389 |
|---|---|
| Модель | BW100 |
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
