|
840 грн
|
|
840 грн
|
платежі
по 420 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Цей базовий строб-ефект ідеально підходить для приватної вечірки.
Завдяки монтажному кронштейну його можна легко закріпити на стіні або стелі.
Частоту спалахів можна регулювати в діапазоні 1-10 спалахів на секунду за допомогою поворотного регулятора.
Особливості
Простий, компактний стробоскоп
Невеликий ефект стробоскопа з високою потужністю
Високоякісна стробоскопічна трубка
Регульована частота спалахів
Легкий пластиковий корпус
Автономне керування
Ефект стробоскопа
З кутом променя 60°
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З монтажним кронштейном
Для таких областей застосування як: Вечірня кімната; декорація; реклама / вітрина
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Підвісний
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 20 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class II |
| Power connection: | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Cable length: | Approx. 0,9 m |
| Color of light: | Cold white CW >5000 K |
| Flash rate: | 0 - 10 Hz |
| Control: | Stand-alone |
| Beam angle: | 60° |
| Beam angle (1/2 peak): | 60° |
| Color rendering index (CRI): | 98 Ra |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Dimensions: | Length: 13,7 cm Width: 9,5 cm Height: 8,8 cm |
| Weight: | 200 g |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Illuminant | |
| Lamp type: | Gas discharge lamp |
| Construction: | Tube |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø5mm |
| Material: | Plastic, 3 mm |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397617207 | 0,24 kg | 17cm x 10,5cm x 6cm |
| 40 | 4026397617214 | 10,10 kg | 54,5cm x 36cm x 28cm |
| Артикул | EL-0497 |
|---|---|
| Модель | discostrobe25 |
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
