|
9 042 грн
|
|
9 042 грн
|
платежі
по 4 521 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Комплектація
1 x контролер, 1 x інструкція користувача, 1 x зовнішній мережевий адаптер
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 4,00 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class III |
| Power connection: | Mains input via 3-pin screw plug connector (M) mounting version power supply cord with AC adapter (provided) |
| Programs: | Programmable 6 scenes/chases each with 240 cues |
| DMX channels: | Output 192 |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Control: | DMX; Sound to light via Microphone |
| Housing color: | Black |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Color: | Black |
| Housing design: | (19") 48.3 cm rack installation 3 U |
| Dimensions: | Width: 48,3 cm Depth: 13,2 cm Height: 8,9 cm |
| Weight: | 2,35 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397521801 | 2,75 kg | 58cm x 20cm x 14cm |
| 4 | 4026397521818 | 12,15 kg | 61cm x 42,5cm x 31,5cm |
| Артикул | EL-0529 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
