|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
-
12 сцен можна викликати безпосередньо за допомогою фейдерів
Функція затемнення
Функція мікшування та одиночного чейзингу
Функція сліпого / домашнього режиму
Підтримка стандартного MIDI
Програмовані 48 сцен/чазів, розподілених на 4 сторінки/с
Може передавати до 24 каналів DMX
Управління через DMX; звук на світло через мікрофон; звук на світло через RCA (F) монтажний варіант
(19") 48,3 см установка в стійку 6 U
Настільний корпус консолі
Для таких областей застосування як: Клуби/школи танців; виставки та магазини; театр; ресторани, бари та готелі
Безшумна робота
Комплектація
1 x контролер, 1 x інструкція користувача, 1 x зовнішній мережевий адаптер
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz 12 V DC 500 mA |
| Pin configuration: | Inside + / outside - |
| Power consumption: | 4,00 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class III |
| Power connection: | Mains input via Coaxial power connector (M) mounting version power supply cord with AC adapter (provided) |
| Programs: | Programmable 48 scenes/chases distributed over 4 page/s |
| DMX channels: | Output 24 |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Control: | DMX; Sound to light via Microphone; Sound to light via RCA (F) mounting version |
| Housing color: | Black |
| Control elements: | DMX polarity selector, power switch |
| Color: | Black |
| Mounting depth: | 80 mm |
| Housing design: | (19") 48.3 cm rack installation 6 U Desktop console housing |
| Dimensions: | Width: 48,3 cm Depth: 26,4 cm Height: 8,9 cm |
| Weight: | 4,30 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397656718 | 5,20 kg | 56,5cm x 33,5cm x 15,5cm |
| 2 | 4026397656732 | 11,20 kg | 58cm x 36cm x 34cm |