|
6 795 грн
|
|
6 795 грн
|
платежі
по 3 398 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Харакетристики:
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 5 W |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Fuse: | 5 x 20 mm, F 1 A fuse replaceable |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 8 x 3-pin XLR (F) mounting version separate (galvanic) with independent driver and status indicator 1 x 3-pin XLR (F) mounting version Bypass |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | DMX |
| Housing color: | Black |
| USB port: | Type A, 1 A |
| Material: | Metal |
| Housing design: | (19") 48.3 cm rack installation 1 U |
| Mounting depth: | 14 cm |
| Dimensions: | Width: 48.3 cm Depth: 12.5 cm Height: 4.4 cm |
| Weight: | 1.65 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |