|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безшумний світлодіодний прожектор 4в1 з RGBW сумішшю кольорів
Плоска версія займає мінімум місця при монтажі
12 потужних світлодіодів потужністю 8 Вт 4в1 QCL RGBW (однорідна суміш кольорів)
Вбудовані шоу-програми
Прямий вибір кольору для 19 попередньо встановлених кольорів
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Управління за допомогою DMX; ІЧ-пульт дистанційного керування; автономний; QuickDMX через USB (опція); звук до світла через мікрофон; функція Master / Slave
З кутом променю 16° з подвійним кронштейном
З подвійним кронштейном
Монохромний 4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Плавне змішування кольорів; плавне регулювання яскравості
Ефект стробоскопа
Безшумна робота
Попередньо запрограмований в LED PC-Control 512; EASY SHOW 1; LED EASY OPERATOR 4x4; LED EASY OPERATOR 4x6; Light´J; LED EASY OPERATOR DELUXE; Light Captain; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 пристроїв
Для таких областей застосування як: Клуби / танцювальні школи; весілля / гала / заходи; сцена; театр; мобільні діджеї / конферансьє
Можливість застосування: Стоячи; підвішений; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х шнур живлення, 1 х пульт дистанційного керування, 1 х інструкція користувача
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 55 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | P-Con (gray), mounting version |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 12 x 8 W high-power 4in1 QCL RGBW (homogenous color mix) |
| Flash rate: | 1 - 20 Hz |
| DMX channels: | 3; 4; 5; 6; 9 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | DMX; IR remote control; stand-alone; QuickDMX via USB (optional); Sound to light via Microphone; Master/slave function |
| Preprogrammed in: | LED PC-Control 512; EASY SHOW 1; LED EASY OPERATOR 4x4; LED EASY OPERATOR 4x6; Light´J; LED EASY OPERATOR DELUXE; Light Captain; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3 |
| Beam angle: | 16° |
| Beam angle (1/2 peak): | 16° |
| Beam angle (1/10 peak): | 35° |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Double bracket |
| Display type: | Monochrome 4 digit 7-segment LED display |
| Material: | Aluminum casting; metal |
| Dimensions: | Width: 28,5 cm Depth: 10,5 cm Height: 29,5 cm |
| Weight: | 3,50 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Photobiological safety: | Risk Group 0 |
| Power cord | |
| Cable construction: | 3 x 1,0 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 1,2 m |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 3 x Ø11mm |
| Material: | Metal, 3 mm |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x Button cell 3.0 V CR2025 lithium manganese built-in |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397661583 | 4,00 kg | 32,5cm x 31cm x 15cm |
| 4 | 4026397661590 | 16,70 kg | 64cm x 33cm x 34cm |