|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Сім кольорів в одному світлодіоді
У цьому світлодіодному прожекторі назва 7C означає необмежені можливості для кольорового дизайну: у вас є 7 кольорів для змішування. Окрім червоного, зеленого та синього, це також бурштиновий, холодний білий, теплий білий та ультрафіолетовий. Незалежно від того, який колір ви хочете створити, цей прожектор не залишає бажати кращого. Завдяки змішуванню кольорів можна створити навіть біле світло з відмінним коефіцієнтом передачі кольору (CRI) в будь-якій бажаній колірній температурі. Прожектори доступні в двох версіях: З 7 або 12 потужними світлодіодами по 9 Вт.
Без вентилятора і безшумні
Але обидві моделі мають ще більше переваг: Не хвилюйтеся про дратівливі шуми - фари не потребують вентилятора. Компактний металевий корпус дуже міцний. Живлення підключається через вхід P-Con, і ви також можете закільцювати живлення на інші пристрої. Для бездротової передачі DMX-сигналу є USB-роз'єм, в який можна безпосередньо підключити бездротовий приймач Quick DMX.
Особливості
Безшумний світлодіодний прожектор 7в1 PAR в компактному дизайні
Плоска версія займає мінімум місця при монтажі
7 потужних світлодіодів потужністю 9 Вт 7in1 SCL RGB/CW/WW/A/UV (однорідний колірний мікс)
Строб-ефект
Вбудовані шоу-програми
Прямий вибір кольору для 27 попередньо встановлених кольорів
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Автономне управління; DMX; ІЧ-пульт дистанційного керування; Звук до світла через мікрофон; функція Master / Slave; QuickDMX через USB (опціонально); W-DMX за допомогою бездротового рішення через USB (опціонально); CRMX від LumenRadio через USB (опціонально)
Частота без мерехтіння:
З кутом променя 15°.
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З подвійним кронштейном
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Плавне змішування кольорів; електронний диммер
Безшумна робота
Попередньо запрограмований в LED PC-Control 512; EASY SHOW 1; Light Captain; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 приладів
Для таких областей застосування, як Клуби / танцювальні школи; Весілля / гала / заходи; Сцена; театр; мобільні діджеї / конферансьє
Можливість застосування: Стоячи; підвішений; на підставці
Комплектація
1 х світловий ефект, 1 х шнур живлення, 1 х пульт дистанційного керування, 1 х інструкція користувача
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 45 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | 1 x P-Con (gray), mounting version |
| Fuse: | 5 x 20 mm, T 1 A Fuse replaceable |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 7 x 9 W high-power 7in1 SCL RGB/CW/WW/A/UV (homogenous color mix) |
| Flash rate: | 0 - 20 Hz |
| DMX channels: | 3; 4-1; 4-2; 4-3; 4-4; 5; 6; 7; 9; 12 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Stand-alone; DMX; IR remote control; Sound to light via Microphone; Master/slave function; QuickDMX via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional); CRMX by LumenRadio via USB (optional) |
| Preprogrammed in: | LED PC-Control 512; EASY SHOW 1; Light Captain; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3 |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 15° |
| Beam angle (1/2 peak): | 15° |
| Beam angle (1/10 peak): | 33° |
| Color rendering index (CRI): | 92 Ra |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Double bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| USB port: | Typ A |
| Material: | Aluminum casting; metal |
| Dimensions: | Width: 22 cm Depth: 11 cm Height: 25,5 cm |
| Weight: | 2,60 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Photobiological safety: | Risk Group 0 |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø11mm |
| Material: | Metal, 2,5 mm |
| Power cord | |
| Cable construction: | 3 x 1,0 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 1,2 m |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x Button cell 3.0 V CR2025 lithium manganese built-in |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397645187 | 2,90 kg | 30,5cm x 25,5cm x 13,5cm |
| 4 | 4026397648508 | 12,15 kg | 30cm x 32cm x 54cm |