|
20 751 грн
|
|
20 751 грн
|
платежі
по 10 376 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Ефект світлодіодного променя зі змішуванням кольорів RGBW та RG лазером
2 лазерних діода проектують сотні червоних і зелених лазерних променів
5 потужних світлодіодів 8 Вт 4в1 QCL RGBW
3 сегменти, керовані окремо
Для таких областей застосування, як: Клуби / школа танців; весілля / гала / заходи; мобільні діджеї / конферансьє; оренда
Лазер; багатопроменевий ефект; Строб-ефект
Лазер класу 2М
не потребує додаткових захисних заходів або призначення відповідального за лазерну безпеку
Швидкість обертання безступінчаста; змішування кольорів безступінчасте; регулятор яскравості електронний
7 вбудованих шоу-програм
Пристрій охолоджується за допомогою вентилятора в головній частині; вентилятор в підставці
Управління за допомогою ІЧ-пульта дистанційного керування; автономне; звук до світла через мікрофон; DMX; функція ведучого / веденого; QuickDMX через USB (опціонально); W-DMX за допомогою бездротового рішення через USB (опціонально); CRMX від LumenRadio через USB (опціонально)
З монтажним кронштейном
Попередньо запрограмовані в LED PC-Control 512; EASY SHOW 1; Light Captain; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3; Light´J
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 приладів
Можливість застосування: Стоячий; підвісний; на підставці
Package contents
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 65 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | 1 x IEC connector (F) mounting version |
| Fuse: | 5 x 20 mm, T 1 A Fuse replaceable |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 5 x 8 W high-power 4in1 QCL RGBW |
| Flash rate: | 0 - 20 Hz |
| Laser class: | 2M |
| Laser color: | R/G |
| Laser module: | Green (G) 40 mW 532nm Red (R) 100 mW 650nm |
| DMX channels: | 3; 10; 22 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Cooling fan at the Head Cooling fan at the Base |
| Control: | IR remote control; stand-alone; Sound to light via Microphone; DMX; Master/slave function; QuickDMX via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional); CRMX by LumenRadio via USB (optional) |
| Preprogrammed in: | LED PC-Control 512; EASY SHOW 1; Light Captain; EASY SHOW 2; EASY SHOW 3; Light´J |
| Housing color: | White |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Dimensions: | Width: 31 cm Depth: 31 cm Height: 39 cm |
| Weight: | 4,30 kg |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397666458 | 6,35 kg | 39cm x 39cm x 49cm |