|
27 887 грн
|
|
27 887 грн
|
платежі
по 13 944 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Інший вид шторму. Це те, що ви відчуєте за допомогою світлодіодної машини Confetti Storm. Конфетті розлітається на висоту і ширину до 5 метрів, створюючи справжній вихор конфетті. Незалежно від того, чи використовуєте ви його для церемоній нагородження, для карнавальних вечірок або парадів, цей ефект вразить усіх.
Управління
Ви керуєте машиною за допомогою пульта дистанційного керування або за допомогою DMX. Заправляти бак дуже просто і займає не більше хвилини.
Кольори
Крім того, конфетті можна підсвічувати за допомогою 6 потужних світлодіодів, які розміщені на носі машини. Колірна суміш складається з червоного, зеленого, синього та бурштинового кольорів.
Особливості
DMX конфетті машина зі світлодіодним підсвічуванням і бездротовим контролером
Проста у використанні DMX конфетті машина потужністю 1300 Вт
Вихідна форсунка зі світлодіодним підсвічуванням RGBA для вражаючих презентацій
Змінний вихідний кут
Рекомендована кількість наповнення для найкращих результатів: 200-300 г
Міцний металевий корпус
6 потужних світлодіодів потужністю 8 Вт 4в1 QCL RGBA (однорідне поєднання кольорів)
Вибір кольору; зміна кольору регулюється; Електронний диммер
Строб-ефект
Вихідна відстань: Прибл. 5,5 м
Автономне керування; DMX; Бездротовий пульт дистанційного керування
Для таких областей застосування, як: Клуби / школа танців; Весілля / гала / заходи; Сцена; театр
Попередньо запрограмований в Light'J; LED PC-Control 512; Light Captain
Можливість застосування: Стоячи
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 1300 W |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| LED: | 6 x 8 W high-power 4in1 QCL RGBA (homogenous color mix) |
| Output distance: | Approx. 5,5 m |
| DMX channels: | 9 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version 1 x 5-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version 1 x 5-pin XLR (F) mounting version |
| Control: | Stand-alone; DMX; Wireless remote control |
| Preprogrammed in: | Light´J; LED PC-Control 512; Light Captain |
| Carrier frequency: | 433,92 MHz |
| Housing color: | Black |
| Dimensions: | Width: 24 cm Depth: 30 cm Height: 50 cm |
| Weight: | 8,15 kg |
| Noise classification: | Class 3 (clearly perceptible sounds) |
| Remote control | |
| Battery: | 1 x 12 V LR27 alkaline manganese built-in |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397625196 | 9,30 kg | 40,5cm x 30,5cm x 56,5cm |