|
3 779 грн
|
|
3 779 грн
|
платежі
по 1 890 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Package contents
| Power supply: | 24 V DC |
| Power consumption: | 55 W |
| IP classification: | IP65 |
| Protection class: | Protection class III |
| Nominal wattage: | 6 W |
| Power connection: | Fixed Supply cord with open wires |
| Cable length: | Approx. 0,15 m |
| Lamp specification: | Dimmable |
| LED: | 600 x SMD 3528 warm white (WW) |
| Color temperature: | 2700K |
| Control: | System controller |
| Standing/fixation: | Self adhesive |
| Color rendering index (CRI): | 95 Ra |
| Lamps/meter: | 120 pc/pcs |
| Power/meter: | 11 W |
| Lamps/tube: | 600 pc/pcs |
| Lamp distance: | 8 mm |
| Cutting mark: | 5 cm |
| Luminous flux (Lumen) per meter: | 974 lm/m |
| Housing color: | White |
| Dimensions: | Length: 5 m Width: 1 cm Height: 1,4 cm |
| Weight: | 190 g |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Energy efficiency class (A - G): | G |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397669435 | 0,22 kg | 20cm x 20cm x 1,5cm |
| 30 | 4026397736564 | ||
| 50 | 4026397669442 | 12,45 kg | 76cm x 28cm x 28cm |
| Артикул | EL-0848 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
