|
3 647 грн
|
|
3 647 грн
|
платежі
по 1 824 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Голову можна нахиляти на 90°
Унікальний дизайн
Просте кріплення за допомогою гвинтового затискача
Для стільниць товщиною до 40 мм
1 потужний світлодіод 30 Вт COB (chip-on-board) нейтрального білого кольору (NW)
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Керування за принципом plug and play
З кутом променю 59°
Хороший індекс передачі кольору (CRI)
Доступні різні версії
Безшумна робота
Для таких областей застосування, як Реклама/вітрина; Виставка та демонстрація товарів у магазині
Можливість застосування: Підвісний; Настінний
Комплектація
1 х прожектор, 1 х гвинт з накаткою, 1 х пластина, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 31 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction: | 3 x 0,75 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 1,2 m |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 30 W COB (chip-on-board) neutral white (NW) |
| Color temperature: | 4100K |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Plug and play |
| Beam angle: | 59° |
| Beam angle (1/2 peak): | 59° |
| Beam angle (1/10 peak): | 106° |
| Color rendering index (CRI): | 82 Ra |
| Illuminance in Lux (lx): | 1m: 944 lx, 3m: 154 lx, 6m: 47 lx |
| Luminous flux: | 1769 lm |
| Housing color: | Silver |
| Dimensions: | Length: 62 cm Width: 13,5 cm Depth: 8,5 cm |
| Weight: | 830 g |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Energy efficiency class (A - G): | G |
| EPREL-Nr: | 1273258 |
| Knurled screw | |
| Thread: | X 60 mm |
| Plate | |
| Material: | Metal, 1,5 mm |
| Color: | Silver |
| Dimensions: | Diameter: Ø 2 cm |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397646894 | 0,97 kg | 61cm x 14,5cm x 5cm |
| 20 | 4026397646900 | 20,45 kg | 63cm x 60cm x 31cm |