|
33 015 грн
|
|
33 015 грн
|
платежі
по 16 508 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Особливості
Світлодіодне світло з ефектом 3в1 з RGB змішуванням кольорів і DMX
140 потужних світлодіодів 3 Вт SMD 3535 холодного білого кольору (CW)
672 потужних світлодіода 0,2 Вт SMD 5050 3в1 TCL RGB (однорідне змішування кольорів)
Строб-ефект; Wash-ефект; Blinder-ефект
37 вбудованих шоу-програм
Пристрій охолоджується вентилятором
Автономне управління; DMX; функція Master / Slave
Частота без мерехтіння Freq:
З поворотним і нахильним кронштейном для монтажу на стелі або стіні під різними кутами
РК-дисплей
Регульовані криві діммера; плавне змішування кольорів; електронний діммер
Попередньо запрограмований в Light Captain
Для таких областей застосування як: Клуби / танцювальні школи; Весілля / гала / заходи; Сцена; мобільні діджеї / аніматори; Оренда
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Підвісний; на стійці
Package contents
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 400 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version (provided) |
| Power output: | 1 x P-Con (gray), mounting version |
| Fuse: | T 3 A Fuse replaceable |
| LED: | 140 x 3 W SMD 3535 cold white (CW) 672 x 0,2 W SMD 5050 3in1 TCL RGB (homogenous color mix) |
| Flash rate: | 1 - 30 Hz |
| DMX channels: | 6; 17; 20; 21; 298; 310 |
| DMX input: | 5-pin XLR (M) mounting version 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 5-pin XLR (F) mounting version 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Cooling fan |
| Control: | Stand-alone; DMX; Master/slave function |
| Preprogrammed in: | Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle (1/2 peak): | 120° |
| Attachment system: | Panning and tilting mounting bracket for ceiling or wall installation in most varying angles |
| Display type: | LCD display |
| Dimensions: | Width: 50,0 cm Depth: 14,5 cm Height: 27,5 cm |
| Weight: | 7,45 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397707595 | 8,20 kg | 52cm x 22cm x 34cm |
| 2 | 4026397711820 | 17,55 kg | 55cm x 49cm x 36cm |