|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Це більше, ніж ви бачите на перший погляд!
На перший погляд, цей прожектор виглядає як класичний PAR 64, але він має кілька вирішальних переваг, які виділяють його серед інших: Усередині він оснащений надзвичайно яскравим світлодіодом COB потужністю 100 Вт, що за світловіддачею відповідає прожектору потужністю 1000 Вт. Тепле біле світло не тільки особливо яскраве, але й має індекс передачі кольору (CRI) понад 90.
Ще одна перевага: ви можете налаштувати частоту регулятора яскравості прожектора в діапазоні від 900 до 25 000 Гц. Тому прожектор дуже добре підходить навіть для чутливих застосувань, таких як відеозйомка.
Збільшення і регулювання яскравості
На відміну від класичного прожектора Par 64, цей прожектор також пропонує ручний зум від 11° до 48° і дуже однорідне світлове зображення. Звичайно, ним можна керувати безпосередньо через DMX. Його дімування працює чисто і рівномірно аж до повної темряви.
Чудовий прожектор, який можна використовувати як фронтальне світло на концертах, а також на виставках, відео- та фотозйомках і для простих театральних завдань. І найкраще те, що ви отримуєте повний пакет за сенсаційно низькою ціною.
PAR-спот з теплим білим COB світлодіодом потужністю 100 Вт і ручним зумом
-
Світлова віддача порівнянна з традиційним галогенним точковим світильником потужністю 1000 Вт
Однорідний розподіл світла
1 потужний світлодіод 100 Вт COB (chip-on-board) теплого білого кольору (WW)
Ефект стробоскопа
Пристрій охолоджується вентилятором
Управління за допомогою DMX
Частота без мерехтіння Freq:
З кутом променя 11° - 48°
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З монтажним кронштейном
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Для таких областей застосування, як: Театр; Виставкові та торгові стенди; Сцена; Оренда
Регульована швидкість диммера (ступінчаста реакція); регульована гамма-корекція; змінна широтно-імпульсна модуляція
Попередньо запрограмований в Light´J; Light Captain
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 приладів
Можливість застосування: Підвісний; на стійці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х шнур живлення, 1 х фільтрувальна рамка, 1 х кабель xLR, 1 х монтажний кронштейн, 2 х гвинти з накаткою, 2 х шайби, 1 х посібник користувача
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 110 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | P-Con (gray), mounting version |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 100 W COB (chip-on-board) warm white (WW) |
| Color temperature: | 3000K |
| Flash rate: | 0 - 25 Hz |
| DMX channels: | 1; 2; 3 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Cooling fan |
| Control: | DMX |
| Preprogrammed in: | Light´J; Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 11° - 48° |
| Beam angle (1/2 peak): | 11 - 35° |
| Beam angle (1/10 peak): | 15 - 48° |
| Color rendering index (CRI): | 91 Ra |
| Illuminance in Lux (lx): | Narrow warm white (WW) 3m: 15535 lx, 6m: 3666 lx Wide warm white (WW) 3m: 2387 lx, 6m: 654 lx |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Material: | Aluminum; metal |
| Dimensions: | Width: 26 cm Depth: 43,5 cm Height: 37,5 cm |
| Weight: | 3,55 kg |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| Power cord | |
| Cable construction: | 3 x 1,0 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 1,5 m |
| Filter frame | |
| Shape: | Octagonal |
| Material: | Aluminum, 0,5 mm |
| Dimensions: | Width: 24,8 cm Height: 24,8 cm Diameter: Ø 19,8 cm |
| XLR cable | |
| Cable length: | Approx. 1,8 m |
| Color: | Black |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø10mm; 2 x Ø8mm |
| Material: | Aluminum, 4 mm |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397645156 | 4,70 kg | 50cm x 38cm x 38cm |