|
9 017 грн
|
|
9 017 грн
|
платежі
по 4 509 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Безвентиляторний світлодіодний прожектор з світлодіодом білого світла потужністю 30 Вт, індексом кольоропередачі (CRI) > 90 і протизаморожувальним фільтром
Додатковий світлофільтр забезпечує широке, м'яке та однорідне світло
Компактний дизайн
1 потужний світлодіод 30 Вт COB (чіп на борту) 2в1 BCL CW/WW (однорідна суміш кольорів)
Змінна колірна температура 2900 K - 5900 K
Прямий вибір кольору
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Автономне керування; потенціометр швидкого вибору яскравості та колірної температури
Частота без мерехтіння Freq:
З кутом відхилення променя 20°.
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З подвійним кронштейном
Електронний регулятор яскравості
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 пристроїв
Для таких областей застосування, як Виставкове та торговельне обладнання; інсталяція; мобільне використання; відео- та фотозйомка
Безшумна робота
Можливість застосування: Стоячи; підвішений; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х інструкція з експлуатації, 1 х шнур живлення, 1 х кришка розсіювача
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 35 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output: | 1 x P-Con (gray), mounting version |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 30 W COB (chip-on-board) 2in1 BCL CW/WW (homogenous color mix) |
| Color temperature: | 2900K - 5900K adjustable |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Stand-alone; Quick select potentiometer for brightness and color temperature |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 20° |
| Beam angle (1/2 peak): | 20° Frost filter 30° |
| Beam angle (1/10 peak): | 40° |
| Color rendering index (CRI): | 90 Ra |
| Illuminance in Lux (lx): | Narrow cold white (CW) 1m: 14257 lx, 3m: 1387 lx, 6m: 351 lx Narrow warm white (WW) 1m: 11413 lx, 3m: 1109 lx, 6m: 281 lx Wide warm white (WW) 1m: 7289 lx, 3m: 697 lx, 6m: 175 lx Wide cold white (CW) 1m: 9107 lx, 3m: 872 lx, 6m: 218 lx |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Double bracket |
| Dimensions: | Length: 12 cm Width: 17,4 cm Height: 22,5 cm |
| Weight: | 1,89 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397715002 | 2,12 kg | 19cm x 17cm x 27,5cm |
| 8 | 4026397715958 | 17,80 kg | 40cm x 36cm x 59cm |