|
9 386 грн
|
|
9 386 грн
|
платежі
по 4 693 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Завдяки 480 холодним білим SMD-світлодіодам і частоті спалаху, що регулюється від 1 до 20 Гц, LED Super Strobe поєднує в собі ефекти стробоскопа, сліпучого світла і розмиття. Він дозволяє створювати як динамічні сценічні шоу, так і більш стримані ефекти між ними за допомогою одного приладу. Дуже широкий кут променя 120° гарантує чудові візуальні враження навіть збоку. Ви можете вибрати один з трьох режимів роботи: ведучий-ведений, автономний і режим DMX (1, 2 або 3 канали DMX). Металевий корпус забезпечує стійкість і оснащений монтажним кронштейном, 3-контактними DMX-роз'ємами та входом і виходом P-Con для підключення приладу до мережі.
Особливості
Строб з 480 яскравими світлодіодами SMD 5050 і DMX
480 потужних світлодіодів SMD 5050 холодного білого кольору (CW)
Ефект стробоскопа
Керування за допомогою DMX
Частота без мерехтіння:
З монтажним кронштейном
Електронний диммер; швидкість ефекту регулюється
Попередньо запрограмований в LED PC-Control 512; Light Captain
4-розрядний 7-сегментний світлодіодний дисплей
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 приладів
Для таких областей застосування як: Клуби / танцювальні школи; Сцена; театр; мобільні діджеї / аніматори
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Підвісна
Package contents
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 75 W |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 480 x SMD 5050 cold white (CW) |
| Color temperature: | 6500K |
| Flash rate: | 1 - 20 Hz |
| DMX channels: | 1; 2; 3 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Control: | DMX |
| Preprogrammed in: | LED PC-Control 512; Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle (1/2 peak): | 120° |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | 4 digit 7-segment LED display |
| Dimensions: | Width: 46 cm Depth: 8 cm Height: 25,5 cm |
| Weight: | 3,75 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Power cord | |
| Cable construction: | 3 x 1 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 1,5 m |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 3 x Ø11mm; 2 x Ø8mm |
| Material: | Metal, 2 mm |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397656138 | 4,15 kg | 45cm x 15,5cm x 30cm |
| 4 | 4026397656145 | 17,75 kg | 63cm x 47cm x 32cm |