|
41 117 грн
|
|
41 117 грн
|
платежі
по 20 559 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
THA 100F був однією з перших моделей від Eurolite, яка була випущена зі світлодіодними лінзами Френеля в 2013 році. З версією MK3, Eurolite тепер виводить на ринок «модернізовану» версію.
У порівнянні з попередніми варіантами, деякі речі змінилися: в першу чергу, так званий індекс передачі кольору. Він показує, наскільки природно біле світло відтворює кольори освітлюваних об'єктів і, таким чином, говорить про якість світла.
Класичний THA 100F мав значення 76 - більше на той час зі світлодіодами було неможливо. Версія MK2 з'явилася як оновлення прожектора і досягла вже дуже хорошого значення 94. Версія MK3 тепер досягає навіть відмінного значення 96.
Яскравіше, далі, тихіше
Ще одне вдосконалення: Світлодіод, що використовується зараз, не тільки має кращий білий колір, але й значно ефективніший. Наприклад, яскравість збільшилася вдвічі порівняно з попередньою версією.
Прожектор також отримав трохи більший і міцніший корпус, кронштейн і його гвинти стали більш стійкими, а яскравість прожектора тепер можна регулювати за допомогою поворотного потенціометра безпосередньо на корпусі. Завдяки додатковому простору, отриманому таким чином, діапазон зумування також був розширений до 8° до 55°. Зум регулюється за допомогою великого поворотного регулятора в зоні задньої фари, який приводить в дію черв'ячну передачу.
Більший корпус має ще одну вирішальну перевагу: охолодження світлодіода є більш ефективним. Це зробило прожектор ще тихішим, так що його можна використовувати в дуже чутливих до шуму середовищах. Для кіно- і телепродукції цікаво, що частота широтно-імпульсної модуляції також може бути збільшена з 1200 Гц в кілька етапів до 25 000 Гц.
Різноманітні криві регулювання яскравості та імітація поведінки галогенної лампи, що перемикається, не залишають бажати кращого. Також щедро сплановані з'єднання; триполюсні і п'ятиполюсні DMX-роз'єми, а також вхід і вихід P-Con для струму знаходяться в центрі уваги. Використання бездротового DMX також досить просте: Прожектор має USB-роз'єм, в який можна підключити відповідний приймач для систем QuickDMX або Wireless Solution/Lumen Radio
Особливості
Прожектор Френеля (лінза Френеля), 100 Вт LED теплого білого кольору, CRI >90, безшумний, DMX
1 потужний світлодіод 100 Вт COB (chip-on-board) теплого білого кольору (WW)
Строб-ефект
Прилад охолоджується малошумним вентилятором
Управління: автономне; DMX; QuickDMX через USB (опція); W-DMX за допомогою бездротового рішення через USB (опція); CRMX від LumenRadio через USB (опція)
Частота без мерехтіння:
З кутом променя 8° - 55°
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З монтажним кронштейном
РК-дисплей
Електронний диммер; криві диммера з регульованою реакцією; змінна широтно-імпульсна модуляція; швидкість диммера (ступінчаста реакція) регулюється
Попередньо запрограмований в Light Captain
Гумові ніжки
Мережевий вхід і вихід для підключення до 8 пристроїв
Для таких областей застосування, як Виставкове та торгове обладнання; інсталяція; сцена; театр
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплектація
1 х прожектор, 1 х шнур живлення, 1 х шторка, 1 х рамка для фільтра, 1 х посібник користувача
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 95 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version included |
| Power output: | P-Con (gray), mounting version |
| Fuse: | 5 x 20 mm, T 2 A Fuse replaceable |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 100 W COB (chip-on-board) warm white (WW) |
| Color temperature: | 3000K |
| Flash rate: | 20 Hz |
| DMX channels: | 1; 3 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version 5-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version 5-pin XLR (F) mounting version |
| Cooling: | Low-noise cooling fan |
| Control: | Stand-alone; DMX; QuickDMX via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional); CRMX by LumenRadio via USB (optional) |
| Preprogrammed in: | Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 8° - 55° |
| Beam angle (1/2 peak): | 8 - 40° |
| Beam angle (1/10 peak): | 16 - 55° |
| Color rendering index (CRI): | 96 Ra |
| Luminous flux: | 5384 lm |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Display type: | LCD display |
| Transport aid: | Rubber feet |
| Material: | Aluminum casting; metal |
| Dimensions: | Length: 35,0 cm Width: 31,5 cm Height: 39,5 cm |
| Weight: | 7,15 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Energy efficiency class (A - G): | G |
| EPREL-Nr: | 1243837 |
| Power cord | |
| Cable construction: | 3 x 1,5 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 1,8 m |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 5 x Ø13mm |
| Material: | Aluminum casting, 6 mm |
| Barndoor | |
| Material: | Aluminum, 1 mm |
| Ring diameter: | Outside: 172 mm Inside: 150 mm |
| Dimensions: | Width: 42,2 cm Height: 42,5 cm |
| Filter frame | |
| Material: | Aluminum, 1 mm |
| Dimensions: | Width: 18,5 cm Height: 18,5 cm Diameter: Ø 15,2 cm |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397690453 | 9,30 kg | 49cm x 40cm x 38cm |