|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безвентиляторний спот для ПК зі світлодіодом білого світла 17 Вт, індекс кольоропередачі (CRI) >90
Нова світлодіодна технологія, що імітує криву колірної температури галогенної лампи при затемненні
Два додаткових матових фільтра забезпечують м'яке, однорідне світло
1 потужний світлодіод 17 Вт COB (chip-on-board) від тьмяного до теплого (однорідний колірний мікс)
Пристрій охолоджується за допомогою пасивного конвекційного охолодження
Автономне керування
Частота без мерехтіння Freq:
З кутом променя 17°
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
З монтажним кронштейном
Безшумна робота
Для таких областей застосування як: Виставка та демонстрація товарів; весілля/гала-заходи; відео- та фотозйомка; мобільне використання
Диммер електронний
Гумові ніжки
Можливість застосування: Підвісний; на підставці
Комплект поставки
1 х прожектор, 1 х шторка, 1 х рамка фільтра, 2 х кришка розсіювача, 1 х кільце, 2 х кільце для кріплення лампи, 1 х інструкція з експлуатації
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 22 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Fuse: | 5 x 20 mm, T 1 A Fuse replaceable |
| LED: | 1 x 17 W COB (chip-on-board) Dim to warm (homogenous color mix) |
| Color temperature: | 3000K |
| Cooling: | Passive convection cooling |
| Control: | Stand-alone |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 17° |
| Beam angle (1/2 peak): | 17° Frost filter 19° Frost filter 26° |
| Beam angle (1/10 peak): | 36° Frost filter 40° Frost filter 53° |
| Color rendering index (CRI): | 92 Ra |
| Illuminance in Lux (lx): | Warm white (WW) 3m: 727 lx, 6m: 188 lx |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Transport aid: | Rubber feet |
| Material: | Aluminum casting |
| Slot for spot length: | 10 cm x 10 cm |
| Dimensions: | Length: 21,5 cm Width: 14,5 cm Depth: 21 cm |
| Weight: | 2,23 kg |
| Noise classification: | Class 0 (no noise at all) |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø10mm |
| Material: | Metal, 3 mm |
| Power cord | |
| Cable construction: | 3 x 0,75 mm² H05VV-F |
| Cable length: | Approx. 1 m |
| Barndoor | |
| Material: | Aluminum, 1 mm; metal |
| Ring diameter: | Outside: 99 mm Inside: 80 mm |
| Filter frame | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø4mm |
| Material: | Aluminum, 0,8 mm |
| Color: | Black |
| Dimensions: | Width: 9,9 cm Height: 9,9 cm Diameter: Ø 8 cm |
| Diffusor cover | |
| Material: | Plastic |
| Color: | Frost |
| Dimensions: | Width: 2 mm Diameter: Ø 8 cm |
| Ring | |
| Material: | Aluminum, 1 mm |
| Color: | Gold |
| Dimensions: | Depth: 1,3 cm Diameter: Ø 8,2 cm |
| Lamp clamping ring | |
| Material: | Metal, 2 mm |
| Color: | Black |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397625301 | 2,75 kg | 31,5cm x 19,5cm x 26cm |
| 4 | 4026397625318 | 12,00 kg | 65cm x 41cm x 28,5cm |