|
4 998 грн
|
|
4 998 грн
|
платежі
по 2 499 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Компактний туманоутворювач потужністю 700 Вт у сріблястому кольорі
Компактна і легка дим-машина EUROLITE N-19 потужністю 700 Вт ідеально підійде для невеликої кімнати для вечірок, для використання на днях народження або невеликих весіллях.
Він оснащений якісним термостатом і вимикачем захисту від перегріву, а також має індикатор рівня. Керування здійснюється за допомогою дротового пульта дистанційного керування. Бачок вміщує один літр стандартної рідини для протитуману.
Ширина розпилення становить близько 2,5 метрів, а продуктивність - близько 90 м³ на хвилину.
Особливості
700-ватний туманоутворювач з пультом дистанційного керування
Якісний термостат
Вихідна відстань: Прибл. 2,5 м
Управління за допомогою дротового пульта дистанційного керування
З монтажним кронштейном
Для таких областей застосування як: Клуби / школи танців; вечірки; мобільні діджеї / аніматори; невеликі прокатні пункти
З індикацією рівня
Працює на рідині на водній основі
Можливість застосування: Стоячий; підвісний
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 700 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Warm-up time: | Approx. 5 min |
| Output volume: | Approx. 90 m³/min |
| Output distance: | Approx. 2,5 m |
| Tank capacity: | 1 l water-based fluid fixed tank |
| Fluid consumption: | Approx. 25 ml/min |
| Control: | Wired remote control |
| Housing color: | Silver |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Controls: | Overheat |
| Color: | Silver |
| Dimensions: | Width: 27 cm Depth: 35 cm Height: 22 cm |
| Weight: | 2,90 kg |
| Noise classification: | Class 3 (clearly perceptible sounds) |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397581256 | 3,35 kg | 36cm x 24cm x 23cm |
| 4 | 4026397596106 | 14,05 kg | 48cm x 48cm x 38cm |
| Артикул | EL-1265 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
