|
7 113 грн
|
|
7 113 грн
|
платежі
по 3 557 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Особливості
Компактний фазер потужністю 400 Вт, з пультом дистанційного керування та регульованою гучністю
Регульована вихідна гучність
Міцний металевий корпус
Короткий час прогріву
Вихідна відстань: Прибл. 2 м
Керування за допомогою дротового пульта дистанційного керування
Для таких областей застосування як: Клуби / школи танців; вечірки; мобільні діджеї / аніматори; невеликі прокатні майданчики
З індикацією рівня
Працює на рідині на водній основі
Можливість застосування: Стоячи
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 400 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Warm-up time: | Approx. 2,5 min |
| Output volume: | Approx. 5 m³/min |
| Output distance: | Approx. 2 m |
| Tank capacity: | 1 l water-based fluid fixed tank |
| Fluid consumption: | Approx. 10 ml/min |
| Control: | Wired remote control |
| Housing color: | Silver |
| Dimensions: | Width: 17,5 cm Depth: 34 cm Height: 19 cm |
| Weight: | 3,20 kg |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397592597 | 3,60 kg | 39cm x 24,5cm x 24,5cm |
| 4 | 4026397596090 | 15,30 kg | 50cm x 41cm x 51cm |
| Артикул | EL-1293 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
