|
18 648 грн
|
|
18 648 грн
|
платежі
по 9 324 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Надзвичайно потужна машина для підлогового використання з DMX
Мега потужність завдяки двом бульбашковим колесам
Просто залийте рідину - готово!
Управління за допомогою DMX; дротовий пульт дистанційного керування
Попередньо запрограмований в Light Captain
Для таких областей застосування як: Весілля / гала / заходи; сцена; театр; мобільний діджей / аніматор
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Стоячи
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 70 W |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Tank capacity: | 2,0 l Bubble fluid |
| Fluid consumption: | Approx. 40 ml/min |
| DMX channels: | 1 |
| DMX input: | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Control: | DMX; wired remote control |
| Preprogrammed in: | Light Captain |
| Dimensions: | Width: 49 cm Depth: 42 cm Height: 39 cm |
| Weight: | 12,35 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397650341 | 14,40 kg | 58cm x 49cm x 52cm |
| Артикул | EL-1450 |
|---|---|
| Модель | SD201 |
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
