|
6 183 грн
|
|
6 183 грн
|
платежі
по 3 092 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Потужний двигун цієї снігоприбиральної машини забезпечує швидке накидання снігу та утворення піни/снігу з дуже щільним сніговим покривом. У той же час зграї закидаються в приміщення. Снігова машина поставляється з кронштейном для підвісного монтажу. Ідеально підходить для театрів і дискотек, яким потрібен сніг для декорацій. Постійну роботу гарантує величезний бак на 2,5 л. А коли сніговий шторм закінчується, розчинення відбувається майже без залишків.
Особливості
Потужна міні-снігоприбиральна машина
Велика кількість сніжинок розкидається в приміщенні на відстань до 2 м
Постійний снігопад створює піну/сніговий наліт, який поступово розчиняється
Розчинення «снігової ковдри» відбувається майже без залишків
Висока якість за доступною ціною
Управління за допомогою дротового пульта дистанційного керування
З монтажним кронштейном
Для таких областей застосування як: Весілля / гала / заходи; театр; клуби / школа танців
Можливість застосування: Стоячий; підвісний
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 700 W |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Tank capacity: | 0,9 l Snow fluid |
| Fluid consumption: | Approx. 110 ml/min |
| Control: | Wired remote control |
| Housing color: | Silver |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Dimensions: | Width: 19 cm Depth: 35 cm Height: 26,5 cm |
| Weight: | 3,09 kg |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397596687 | 3,50 kg | 42cm x 21cm x 21cm |
| 4 | 4026397596694 | 14,90 kg | 44cm x 44cm x 45cm |