|
13 598 грн
|
|
13 598 грн
|
платежі
по 6 799 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Потужний двигун цієї снігоприбиральної машини забезпечує швидке накидання снігу та утворення піни/снігу з дуже щільним сніговим покривом. У той же час зграї закидаються в приміщення. Снігова машина поставляється з кронштейном для підвісного монтажу. Ідеально підходить для театрів і дискотек, яким потрібен сніг для декорацій. Постійну роботу гарантує великий бак. А коли снігова буря закінчується, сніг розчиняється майже без залишків.
Особливості
Снігоприбиральна машина середнього розміру з кабельним пультом дистанційного керування
Багато сніжинок викидається в приміщення на відстань до 2 м
Постійний снігопад створює піну/сніговий наліт, який поступово розчиняється
Розчинення «снігової ковдри» відбувається майже без залишків
Регулювання подачі снігу здійснюється за допомогою блоку управління на пульті дистанційного керування
Відстань викиду можна регулювати в діапазоні 0 - 2 м
Висока якість за доступною ціною
Велика ємність бака
Управління за допомогою дротового пульта дистанційного керування
З монтажним кронштейном
Для таких областей застосування, як Весілля / гала / заходи; Клуби / школа танців; театр
Можливість застосування: Стоячий; підвісний
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 1500 W |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Snow output: | 90 ml/min |
| Tank capacity: | 5 l Snow fluid |
| Fluid consumption: | Approx. 200 ml/min |
| Control: | Wired remote control |
| Housing color: | Silver |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Dimensions: | Width: 31 cm Depth: 53 cm Height: 45 cm |
| Weight: | 8,20 kg |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397581201 | 9,15 kg | 58cm x 34cm x 36cm |
| Стан товару | Новий |
|---|---|
| Артикул | EL-1501 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
