|
14 962 грн
|
|
14 962 грн
|
платежі
по 7 481 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Потужний двигун цієї снігоприбиральної машини забезпечує швидке накидання снігу та утворення піни/снігу з дуже щільним сніговим покривом. У той же час зграї закидаються в приміщення. Снігова машина поставляється з кронштейном для підвісного монтажу. Ідеально підходить для театрів і дискотек, які потребують снігу для декорацій. Постійну роботу гарантує величезний бак на 5 літрів. А коли сніговий шторм закінчується, розчинення відбувається майже без залишків.
Особливості
Снігоприбиральна машина середнього розміру з DMX керуванням і особливо великим об'ємом бака
Потужна снігоприбиральна машина з простим управлінням
Дальність викиду: Приблизно 3 м
Велика місткість бака
Управління за допомогою DMX; дротовий пульт дистанційного керування
Попередньо запрограмований в Light´J; LED PC-Control 512; Light Captain
З монтажним кронштейном
З індикацією рівня
Знімний бак з підсвічуванням
Для таких областей застосування як: Весілля / гала / заходи; театр; клуби / школа танців
Можливість застосування: Стоячий; підвісний
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 1500 W |
| Power connection: | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Output distance: | Approx. 3 m |
| Tank capacity: | 5,0 l Snow fluid removable, backlit tank |
| Fluid consumption: | Approx. 360 ml/min |
| DMX channels: | 2 |
| Control: | DMX; wired remote control |
| Preprogrammed in: | Light´J; LED PC-Control 512; Light Captain |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Dimensions: | Width: 30 cm Depth: 51 cm Height: 39 cm |
| Weight: | 9,40 kg |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397625912 | 10,60 kg | 60cm x 37cm x 39cm |