|
25 311 грн
|
|
25 311 грн
|
платежі
по 12 656 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Стельова машина для розкидання конфетті
Встановлена на стелі або фермі, вона розкидає конфетті за допомогою потужного вентилятора далеко по всьому приміщенню
Атракціон для всіх типів заходів
Конфетті може бути різнокольоровим або УФ-активним
Простота в управлінні
Висока якість за доступною ціною
Розвага для молодих і старих
Керування через plug and play
Доступні в різних розмірах
Для таких областей застосування, як Клуби/школи танців; театр; відео та фотозйомка
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Підвісна
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 520 W |
| Power connection: | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable length: | 1,6 m |
| Control: | Plug and play |
| Housing color: | Black |
| Type of Confetti: | Confetti |
| Storage capacity: | 0,3 kg |
| Dimensions: | Width: 40 cm Depth: 40 cm Height: 41,5 cm |
| Weight: | 4,90 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397485080 | 6,10 kg | 44cm x 43cm x 26,5cm |
| Стан товару | Новий |
|---|---|
| Артикул | EL-1528 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Модель | SW1 |
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
