|
1 912 грн
|
|
1 912 грн
|
платежі
по 956 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
ПН-ПТ: 9:00-18:00
Цей базовий строб-ефект з 40-ватною лампою-спалахом ідеально підходить для приватної вечірки.
Завдяки монтажному кронштейну його можна легко закріпити на стіні або стелі.
Частоту спалахів можна регулювати в діапазоні 1-10 спалахів на секунду за допомогою поворотного регулятора.
Особливості
Компактний стробоскоп з лампою 40 Вт і регульованою частотою спалахів
Високоякісний рефлектор
Плавне регулювання частоти спалаху
Вже встановлена трубка спалаху
Компактний дизайн
Ефект стробоскопа
Автономне керування
Дуже високий індекс передачі кольору (CRI)
Для таких областей застосування, як Приміщення для вечірок; реклама / вітрини магазинів
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Підвісна
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 45 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class II |
| Power connection: | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Cable construction: | 2 x 0,75 mm² H03VVH2-F |
| Cable length: | Approx. 0,8 m |
| Lamp type: | Gas discharge lamp |
| Flash rate: | 1 - 10 Hz |
| Color generation: | Cold white (CW) |
| Control: | Stand-alone |
| Color rendering index (CRI): | 94 Ra |
| Dimensions: | Length: 16,5 cm Width: 17,5 cm Height: 17 cm |
| Weight: | 420 g |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes: | 1 x Ø9mm |
| Material: | Plastic, 2,5 mm |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397614169 | 0,53 kg | 20cm x 14cm x 17,5cm |
| 12 | 4026397614176 | 7,00 kg | 44,5cm x 32cm x 43cm |
| Артикул | EL-1533 |
|---|
Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 12 місяців з дня покупки. Гарантія на цифрові піаніно - від 2 років. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби. Гарантія не включає витрати на транспортування.
Накладений платіж Нова Пошта
Передоплата для фізичних осіб (Privat24, LiqPay, безготівковий переказ)
Передоплата для юридичних осіб (безготівковий переказ ПДВ)
Адресна доставка Нова Пошта
Доставка по Україні до відділення Нова Пошта
Ви маєте право повернути товар в оригінальній упаковці протягом 14 днів.
