|
131 648 грн
|
|
131 648 грн
|
платежі
по 65 824 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Наземна туманна машина WLF-2500 створює величезну кількість низько лежачого туману для сценічних і театральних постановок, знімальних майданчиків, великих клубів і дискотек. Машина використовує ультразвукову технологію для розпилення водопровідної води і змішування її з пароподібною туманною рідиною. Він генерує туман без використання шкідливого CO2 або сухого льоду в якості охолоджуючого компонента. Тому експлуатаційні витрати є низькими, а машина є екологічно чистою та безпечною у використанні
Особливості
Надзвичайно потужний підлоговий туманоутворювач в корпусі з ультразвуковою технологією
Вода розпилюється за допомогою ультразвуку і змішується з частинками туману
Ультразвуковий розпилювач можна вимкнути для стандартної роботи туманоутворювача
Міцний корпус з поворотними колесами
2 гнучких шланга для туману зі швидкими з'єднувачами
Регульований таймер з інтервалом, тривалістю та вихідним об'ємом
Дуже низька витрата рідини
Система клапанів для зливу води забезпечує легке очищення
Для найкращого ефекту використовуйте рідину Eurolite DSA
Короткий час прогріву
Вихідна відстань: Прибл. 2,5 м
Велика ємність бака
Управління за допомогою DMX; Бездротовий пульт дистанційного керування; Таймер
Монохромний РК-дисплей
Для таких областей застосування як: Весілля / гала / заходи; сцена; театр; відео та фотозйомка
З індикацією рівня
Працює на рідині на водній основі
Знімний бак
Можливість застосування: Стоячий
Package contents
EUROLITE WLF-2500 Water Low Fog PRO (machine with case)
Package contents
EUROLITE WLF-2500 Water Low Fog PRO (Fog Hose and adapter)
Adapter
Package contents
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 2500 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Warm-up time: | Approx. 3 min |
| Output distance: | Approx. 2,5 m |
| Tank capacity: | 1,8 l water-based fluid removable tank 18 l water removable tank |
| Fluid consumption: | Approx. 17 ml/min |
| DMX channels: | 1 |
| Control: | DMX; Wireless remote control; Timer |
| Carrier frequency: | 433 MHz |
| Housing color: | Black |
| Display type: | Monochrome LCD display |
| Color: | Black |
| Dimensions: | Width: 61 cm Depth: 80 cm Height: 60 cm |
| Weight: | 55,05 kg |
| Noise classification: | Class 2 (slight noise) |
| EUROLITE WLF-2500 Water Low Fog PRO (machine with case) | |
| Power supply: | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption: | 2500 W |
| IP classification: | IP20 |
| Power connection: | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Warm-up time: | Approx. 3 min |
| Output distance: | Approx. 2,5 m |
| Tank capacity: | 1,8 l water-based fluid 18 l water |
| Fluid consumption: | Approx. 17 ml/min |
| DMX channels: | 1 |
| DMX input: | 3-pin XLR (M) mounting version 5-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output: | 3-pin XLR (F) mounting version 5-pin XLR (F) mounting version |
| Control: | DMX; Wireless remote control; Timer |
| Carrier frequency: | 433 MHz |
| Housing color: | Black |
| Display type: | Monochrome LCD display |
| Controls: | Low fluid |
| Color: | Black |
| Dimensions: | Width: 61 cm Depth: 80 cm Height: 60 cm |
| Weight: | 49,55 kg |
| EUROLITE WLF-2500 Water Low Fog PRO (Fog Hose and adapter) | |
| Weight: | 4,75 kg |
| Adapter | |
| Housing color: | Black |
| Carrying handle: | 1 pc/pcs |
| Dimensions: | Length: 32 cm Width: 35 cm Depth: 19 cm |
| Weight: | 1,83 kg |
| Tube | |
| Color: | Black |
| Dimensions: | Length: 3 m Diameter: Ø 12 cm |
| Weight: | 480 g |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397673197 |