|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Яскравий, потужний і універсальний:
Futurelight DMH-380
З DMH-380 Futurelight пропонує потужний світлодіодний прожектор, який вражає своїми характеристиками та можливостями. DMH-380 є подальшим розвитком популярної моделі DMH-300, але пропонує значно більшу яскравість завдяки 380-ватному світлодіоду.
Оснащення
DMH-380 має змішування кольорів CMY, фрост-фільтр і два колеса гобо. Також інтегровані колесо анімації та друга призма. Діапазон масштабування від 1° до 50° дозволяє гнучко використовувати його як прожектор і як точкове світло.
Використання за призначенням
Цей прожектор підходить для використання в тумані, а також для проекцій. Гобо підібрані таким чином, що дозволяють створювати вражаючі проекції та чіткі структури в тумані. DMH-380 працює надзвичайно тихо і оснащений CRI-фільтром, що також робить його цікавим для театральних та інших сценічних презентацій. Він має 3-контактний і 5-контактний DMX-роз'єми, а також роз'єм живлення T-Con. DMH-380 також може закільцьовувати живлення на інші пристрої.
Рухома головка PRO точкового/променевого/миючого типу зі світлодіодом COB потужністю 380 Вт, великим зумом, функцією заморозки, змішуванням кольорів CMYL та колесом анімації
-
1 потужний світлодіод 380 Вт COB (chip-on-board) холодного білого кольору (CW)
Двонаправлена 6-кратна лінійна призма, що обертається, і 8-гранна призма зі змінною швидкістю, які можна комбінувати для створення багатогранних ефектів
Позиціонування в межах 540° PAN, 260° TILT
Автоматична корекція положення (зворотний зв'язок)
Точне позиціонування (роздільна здатність 16 біт)
Точна роздільна здатність 16 біт при регулюванні яскравості, масштабування, фокусування, обертання гобо
8-кратне обертання призми; 6-кратне обертання призми Лінійне обертання; колесо гобо з обертовими гобо; колесо гобо зі статичними гобо; фокусування з моторним приводом; фрост-фільтр Лінійний; колесо анімації обертається -
Колесо гобо з обертовими гобо, 8 гобо і відкритим
шейк-ефект
Гобо з можливістю індексації
Система шліцьових гобо для легкої заміни гобо
Колесо гобо зі статичними гобо, 11 гобо і відкритим ефектом шейк
шейк-ефектом
Змішування кольорів CMY для нескінченних колірних варіацій
Колірне колесо з 6 дихроїчними фільтрами плюс відкритий і CTO-фільтр корекції
Пристрій охолоджується вентилятором з регульованою температурою в головній частині; вентилятором з регульованою температурою в основі
Частота без мерехтіння:
З кутом променя 1° - 50°
Багатоколірний РК-дисплей,
з буферизацією від батареї для легкого управління з можливістю модернізації
Автономне керування; функція Master / Slave; DMX; RDM; перетворення звуку в світло через мікрофон; CRMX від LumenRadio з можливістю оновлення; QuickDMX через USB (опціонально); CRMX від LumenRadio через USB (опціонально); W-DMX за допомогою бездротового рішення через USB (опціонально).
Змінна широтно-імпульсна модуляція
З кронштейном Omega
Для таких областей застосування, як Весілля/гала/заходи; сцена; театр; оренда
Попередньо запрограмований в Light Captain
Хороший індекс передачі кольору (CRI)
Мережевий вхід і вихід для підключення до 4 пристроїв
Дуже тихий робочий шум
Можливість застосування: Стоячи; підвішений
Package contents
- 1 x moving light, 1 x user manual, 1 x power cord, 2 x omega bracket, 1 x xLR cable
| Power supply: | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption: | 450 W |
| IP classification: | IP20 |
| Protection class: | Protection class I |
| Power connection: | Mains input via IP T-Con (M) mounting version power supply cord with safety plug |
| Power output: | IP T-Con (F) mounting version |
| Device fuse: | 5 x 20 mm, T 3,15 A Fuse replaceable |
| Lamp type: | LED lamp |
| LED: | 1 x 380 W COB (chip-on-board) cold white (CW) |
| Max. TILT movement: | 260° Exact positioning (16 bit resolution) Auto position correction (feedback) |
| Max. PAN movement: | 540° Exact positioning (16 bit resolution) Auto position correction (feedback) |
| Flash rate: | 1 - 16 Hz |
| Equipment: | Prism 8-fold rotating; Prism 6-fold Linear rotating; gobo wheel with rotating gobos; gobo wheel with static gobos; Focus motor-driven; frost filter Linear; animation wheel rotating |
| Color generation: | CMY color mixing for indefinite color variations |
| Color generation: | Color wheel with 6 dichroic filters plus open and CTO correction filter |
| Gobos: | Gobo wheel with rotating gobos, 8 gobos and open Outside diameter 20mm Image diameter 16mm Shake effect Gobo indexable Slot-in gobo system for easy gobo replacement Gobo wheel with static gobos, 11 gobos and open Shake effect |
| DMX channels: | 26; 30 |
| DMX input: | 5-pin XLR (M) mounting version IP 3-pin XLR (M) mounting version IP |
| DMX output: | 5-pin XLR (F) mounting version IP 3-pin XLR (F) mounting version IP |
| Cooling: | 4 x temperature-controlled fan at the Head 1 x temperature-controlled fan at the Base |
| Control: | Stand-alone; Master/slave function; DMX; RDM; Sound to light via Microphone; CRMX by LumenRadio upgradeable; QuickDMX via USB (optional); CRMX by LumenRadio via USB (optional); W-DMX by wireless solution via USB (optional) |
| Preprogrammed in: | Light Captain |
| Projection: | Flicker-free |
| Beam angle: | 1° - 50° |
| Beam angle (1/2 peak): | 1 - 50° |
| Beam angle (1/10 peak): | 1 - 50° |
| Color rendering index (CRI): | 85 Ra via filter |
| Illuminance in Lux (lx): | Narrow cold white (CW) 6m: 61479 lx Wide cold white (CW) 1m: 25101 lx, 3m: 2877 lx, 6m: 797 lx |
| Housing color: | Black |
| Attachment system: | 2x Omega bracket |
| Display type: | Multicolor LCD display battery buffering upgradeable |
| Dimensions: | Width: 41,5 cm Depth: 25,4 cm Height: 63,2 cm |
| Weight: | 22,00 kg |
| Noise classification: | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Legal specifications | |
| Special product: | Not designed for household room illumination |
| Intended use: | Show effect lighting |
| PU | EAN | Weight | Dimensions |
|---|---|---|---|
| 1 | 4026397725421 | 24,60 kg | 74cm x 52cm x 37cm |