Реєструйся та отримуй 2% на перше замовлення!

Всього: 1

Рояль Kawai GX1 EP

Нема в наявності
Відгуки: 0 | Написати відгук
Виробник: KAWAI
Модель: GX1 EP
Код товару: KA-0066
Ціна роздрібна: 690892 грн
 • Безкоштовна доставка від 1000 грн
 • Офіційна гарантія від магазина
+
-
Купити в один клік

Введіть номер телефону і ми Вам передзвоним

Приклад: +38 (098) 11 11 111
Рояль Kawai GX1 EP

KAWAI GX1 - найменший рояль серії GX. Його довжина становить 166 сантиметрів.

KAWAI GX1 - один з рідкісних прикладів, коли рояль довжиною до 180 сантиметрів, повністю виправдовує очікування і музиканта-любителя, і концертує піаніста. Інструмент відрізняється оксамитовим, глибоким тембром нижнього діапазону і акуратним, округлим звуком нот верхнього діапазону. Звучання GX1 висококлассне і збалансоване. Завдяки збільшеній площі деки, інструмент може з успіхом використовуватися не тільки в домашніх умовах і класах музичних шкіл і консерваторій, а й в невеликих камерних залах.

Рояль KAWAI GX1 проводиться в Японії з застосуванням тільки японських матеріалів і комплектуючих. Завдяки поєднанню давніх традицій з унікальними інноваціями, цей інструмент користується заслуженим увагою піаністів-професіоналів. Серія роялів GX створювалася з метою відтворити точний контроль механіки і наблизитися до динамічному діапазону великого концертного рояля в інструментах меншого розміру. Для досягнення цієї амбітної мети, була істотно збільшена довжина кожної клавіші. Це призвело до зміщення точки опори клавіш, що забезпечило більшу керованість. Завдяки розробці унікальної механіки Millenium III, компанія KAWAI вийшла в лідери з інновацій серед виробників роялів. В технології Millennium III використовуються елементи з матеріалу, що представляє собою поєднання вуглецевого волокна і полімеру, під назвою ABS-Carbon. ABS-Carbon - практично не деформуються матеріал, що дозволяє KAWAI створювати більш легкі рухливі елементи без шкоди для їх міцності. Кожен піаніст, який грав на роялях KAWAI, зазначає унікально швидку механіку, яка дозволяє безперешкодно виконувати складні пасажі і репетиції. Ще однією особливістю механіки із застосуванням технології Millenium III, є відсутність реакції на зміну вологості і температури. Механіка з застосуванням технології Millenium III майже в 10 разів міцніше традиційних дерев'яних систем! Всі ці особливості призводять до того, що обслуговування механіки роялів KAWAI можна виробляти набагато рідше. Кожна деталь рояльного механізму була грунтовно проаналізована для досягнення найкращих результатів у роботі KAWAI і задоволення запитів найвимогливіших піаністів. Одним з нововведень стала мікроскопічна текстура на поверхні, що стикається з молоточковим механізмом при грі. Результатом цього ледь помітного, але, в той же час, дуже важливого перетворення стало відчутне збільшення контролю при грі піанісімо.

Серія роялів GX - це результат копіткої дослідницької роботи. Кращі матеріали використані для кожної конкретної мети. Дека має найбільш значний вплив на звучання фортепіано, тому деревина ретельно відбирається досвідченими майстрами з метою досягнення насичених, глибоких басових тонів, і яскравих, барвистих високочастотних тонів. Тривалого і ретельного вивчення зазнали матеріали рами і ребер жорсткості. Внутрішня частина корпусу виконана з використанням оптимальних матеріалів. У ній поєднуються унікальні властивості різних листяних порід. Ці особливості дозволяють домогтися видатних тембральних можливостей роялів KAWAI. Для того, щоб збагатити звучання, загальна жорсткість рами також була збільшена. Товщина верхньої балки, яка кріпиться до зовнішнього обода, була збільшена. В результаті, кілки, вірбельбанк і рама витримують навантаження близько 20 тонн. Колки виконані з вуглецевої сталі, що значно подовжує термін утримання настройки. Тихий, але сильний, гучний, але ніжний - неперевершені тембрально-динамічні можливості. Молоточки роялів серії GX виготовлені з деревини, яка володіє відмінними акустичними властивостями, якісний повсть проведений з добірної новозеландської і австралійської вовни. Цей повсть має м'яку поверхню, але він щільний і твердий всередині. При грі піанісімо вільно досягаються легкі і ніжні звуки, в той же час фортисимо може звучати потужно і жорстко

Система Горпини додатково посилює гармоніки середніх і верхніх частот, додаючи глибину і розширюючи загальне звучання. Щоб забезпечити точність торкання і приємні відчуття від дотику як білі, так і чорні клавіші покриті унікальним абсорбуючим матеріалом Neotex. Для роботи з різними музичним матеріалом і для більшої виразності інструменту в кожній конкретній акустиці приміщення, вся серія GX отримала можливість використовувати верхню кришку рояля в чотирьох положеннях (закрита кришка, 1/4, 1/2, повністю відкрита кришка). Кришка клавіатури у всіх роялях серії GX обладнана спеціальним ліфтом. Зовнішній вигляд роялів серії GX, з їх плавними лініями, глибоким чорним кольором, якісної поліруванням і широким пюпітром, бездоганний. KAWAI GX1 - кабінетний рояль одного з найбільш затребуваних розмірів для домашнього використання. І якщо ви шукаєте рояль в свою вітальню або кабінет, обов'язково познайомтеся з цією моделлю. Можливо, це саме ваш інструмент!

Відгуки клієнтів
Рояль Kawai GX1 EP

Особливості:

 • Габарити, см: 168 х 150 х 102
 • Вага, кг: 314
 • Клавіатура: 88 клавіш (7 1/4 октав)
 • Матеріал клавіш: Ялина з прямою текстурою волокон
 • Покриття клавіш: Neotex
 • Механіка: Millennium III
 • Колки: Нікельовані
 • Дека: Масив їли; 1,17 м²
 • Подвійні поріжки: Так
 • Молоточки: Керн головок - червоне дерево, обрамлення - повсть c унтерфільцем
 • Аграфи: 1 - 46 клавіші
 • Ролики: одинарні, латунні
 • Розпірки: 3
 • Замок верхньої кришки: Так
 • Пюпітр: 5 кутів нахилу, зносостійке покриття
 • Клавіатурна кришка: З технологією «м'якого падіння»
 • Педалі 3, в т.ч. sustein
Зразки звуків

Олександр

менеджер

Клавішні інструменти

(050) 432-88-25

Введіть номер телефону і ми Вам передзвоним

50+

Імпорт 50+ брендів

30days

30 днів на повернення товару

6 000+

Наявність 6000+ позицій

3years

До 3-х років гарантії

Сервісне обслуговування

all svg