Реєструйся та отримуй 2% на перше замовлення!

Всього: 1

Рояль Kawai GX6 EP

Нема в наявності
Відгуки: 0 | Написати відгук
Виробник: KAWAI
Модель: GX6 EP
Код товару: KA-0071
Ціна роздрібна: 1166900 грн
 • Безкоштовна доставка від 1000 грн
 • Офіційна гарантія від магазина
+
-
Купити в один клік

Введіть номер телефону і ми Вам передзвоним

Приклад: +38 (098) 11 11 111
Рояль Kawai GX6 EP

KAWAI GX6 - це великий салонний / малий концертний рояль.

Яскраве, чисте звучання цього інструменту, легко наповнить невеликий концертний зал.

KAWAI GX6 - один з найбільш затребуваних навчальних і малих концертних інструментів.
Цей рояль можна зустріти в музичних школах і консерваторіях, в знаменитій «Мерзляковку» (Академічному музичному училищі при Московській державній консерваторії ім. П.І.Чайковського) і Концертному залі м Сарова (модель попереднього покоління, KAWAI RX-6).

Серія роялів GX створювалася з метою відтворити точний контроль механіки і наблизитися до динамічному діапазону великого концертного рояля в інструментах меншого розміру. Для досягнення цієї амбітної мети, була істотно збільшена довжина кожної клавіші. Це призвело до зміщення точки опори клавіш, що забезпечило більшу керованість.

Завдяки розробці унікальної механіки Millenium III, компанія KAWAI вийшла в лідери з інновацій серед виробників роялів. В технології Millennium III використовуються елементи з матеріалу, що представляє собою поєднання вуглецевого волокна і полімеру, під назвою ABS-Carbon. ABS-Carbon - практично не деформуються матеріал, що дозволяє KAWAI створювати більш легкі рухливі елементи без шкоди для їх міцності.

Кожен піаніст, який грав на роялях KAWAI, зазначає унікально швидку механіку, яка дозволяє безперешкодно виконувати складні пасажі і репетиції. Ще однією особливістю механіки із застосуванням технології Millenium III, є відсутність реакції на зміну вологості і температури. Механіка з застосуванням технології Millenium III майже в 10 разів міцніше традиційних дерев'яних систем! Всі ці особливості призводять до того, що обслуговування механіки роялів KAWAI можна виробляти набагато рідше.

Кожна деталь рояльного механізму була грунтовно проаналізована для досягнення найкращих результатів у роботі KAWAI і задоволення запитів найвимогливіших піаністів. Одним з нововведень стала мікроскопічна текстура на поверхні, що стикається з молоточковим механізмом при грі. Результатом цього ледь помітного, але, в той же час, дуже важливого перетворення стало відчутне збільшення контролю при грі піанісімо.

Серія роялів GX - це результат копіткої дослідницької роботи. Кращі матеріали використані для кожної конкретної мети. Дека має найбільш значний вплив на звучання фортепіано, тому деревина ретельно відбирається досвідченими майстрами з метою досягнення насичених, глибоких басових тонів, і яскравих, барвистих високочастотних тонів. Тривалого і ретельного вивчення зазнали матеріали рами і ребер жорсткості. Внутрішня частина корпусу виконана з використанням оптимальних матеріалів. У ній поєднуються унікальні властивості різних листяних порід. Ці особливості дозволяють домогтися видатних тембральних можливостей роялів KAWAI.

Для того, щоб збагатити звучання, загальна жорсткість рами також була збільшена. Товщина верхньої балки, яка кріпиться до зовнішнього обода, була збільшена. В результаті, кілки, вірбельбанк і рама витримують навантаження близько 20 тонн. Колки виконані з вуглецевої сталі, що значно подовжує термін утримання настройки.

Тихий, але сильний, гучний, але ніжний - неперевершені тембрально-динамічні можливості. Молоточки роялів серії GX виготовлені з деревини, яка володіє відмінними акустичними властивостями, якісний повсть проведений з добірної новозеландської і австралійської вовни. Цей повсть має м'яку поверхню, але він щільний і твердий всередині. При грі піанісімо вільно досягаються легкі і ніжні звуки, в той же час фортисимо може звучати потужно і жорстко.

Система Горпини додатково посилює гармоніки середніх і верхніх частот, додаючи глибину і розширюючи загальне звучання. Щоб забезпечити точність торкання і приємні відчуття від дотику як білі, так і чорні клавіші покриті унікальним абсорбуючим матеріалом Neotex.

Для роботи з різними музичним матеріалом і для більшої виразності інструменту в кожній конкретній акустиці приміщення, вся серія GX отримала можливість використовувати верхню кришку рояля в чотирьох положеннях (закрита кришка, 1/4, 1/2, повністю відкрита кришка). Кришка клавіатури у всіх роялях серії GX обладнана спеціальним ліфтом.

Зовнішній вигляд роялів серії GX, з їх плавними лініями, глибоким чорним кольором, якісної поліруванням і широким пюпітром, бездоганний.

Як і всі роялі серії GX, KAWAI GX6 проводиться з японських матеріалів і комплектуючих на японському заводі компанії KAWAI.

Відгуки клієнтів
Рояль Kawai GX6 EP

Характеристики:

 • Розміри, см 214 х 154 х 102
 • Вага, кг 382
 • Дека Масив їли; 1,60 м²
 • підпірки 4
 • Механіка Millennium III
 • Молоточки Керн головок - каснемся дерево, обрамлення - високоякісний войлок (unfelted hammers)
 • Планка клавіатури з екструдованого алюмінію Так
 • Клавіатура 88 клавіш (7 1/4 октав) Матеріал клавіш: Ялина з прямою текстурою волокон Покриття клавіш: Neotex
 • Мікроліфт кришки Так
 • Подвійні поріжки Так
 • Аграфи 1-54 клавіші
 • Тип роликів Подвійні, латунні
 • Замок верхньої кришки: Так
 • педалі 3
 • Оздоблення Чорний полірований
Зразки звуків

Олександр

менеджер

Клавішні інструменти

(050) 432-88-25

Введіть номер телефону і ми Вам передзвоним

50+

Імпорт 50+ брендів

30days

30 днів на повернення товару

6 000+

Наявність 6000+ позицій

3years

До 3-х років гарантії

Сервісне обслуговування

all svg