|
39 706 грн
|
|
39 706 грн
|
платежі
по 19 853 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Інсталяційна акустична система OMNITRONIC ODX-212T 100V - погодостійка 12-дюймова настінна колонка (IP56) з кріпленням, 300 Вт RMS
Звукопідсилювальний блок ODX-212T 100 В від OMNITRONIC забезпечує чудове звучання та ідеально підходить для використання поза приміщенням завдяки класу захисту IP56.
Двосмугова коаксіальна система оснащена 30-сантиметровим низькочастотним динаміком і 2,5-сантиметровим високочастотним динаміком, а також трансформатором на 100 В з 3 відгалужувачами живлення. Крім того, настінна колонка має вимикач живлення з робочим налаштуванням 8 Ом.
Погодостійкий корпус з білого пластику з поворотним кронштейном можна встановлювати під різними кутами.
Характеристики:
| IP classification: | IP56 |
| Power: | Program: 600W Rated: 300W RMS |
| Frequency range: | 55 - 18000 Hz |
| Sensitivity: | 98 dB (1W/1m) |
| Max. SPL: | 122 dB |
| Dispersion angle: | 80° x 80° |
| Impedance: | 8 ohms; public address systems 100V |
| Attachment system: | Mounting bracket |
| Power tapping: | 50W; 100W; 200W RMS via Selector switch switchable |
| Connections: | Input: speaker via screw terminal |
| Crossover frequency: | 2200 Hz |
| Speaker: | 1 x woofer 12" Voice coil lows 3" 1 x compression tweeter highs 1" Voice coil compression tweeter highs 1,7" |
| Type of speaker: | On ceiling/on wall speaker |
| Color: | White |
| Dimensions: | Width: 45 cm Depth: 41,5 cm Height: 42 cm |
| Weight: | 19,95 kg |