|
17 411 грн
|
|
17 411 грн
|
платежі
по 8 706 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
STRWIFI - це високоякісний приймач потокового аудіо з можливістю підключення до мережі та Bluetooth. Підключивши STRWIFI до системи P.A., ви зможете транслювати музику зі свого смарт-пристрою, USB, NAS або потокових сервісів, таких як Spotify, Tidal або Qobuz, у високій роздільній здатності за допомогою 4STREAM App, AirPlay, Bluetooth або інших сумісних додатків сторонніх виробників. Кілька пристроїв можна об'єднати в бездротову мультирум або мультизонну аудіосистему, щоб отримати нові враження від прослуховування та насолоди музикою.
I/O Interface
| DC Input | DC 12V/1A | ||
| Analogue Audio Input | RCA 2V RMS | ||
| Digital Audio Input | S/PDIF Optical | ||
| Analogue Audio Output | RCA, Subwoofer | ||
| Digital Audio Output | S/PDIF Coaxial, Optical | ||
| Trigger Output | 12V | ||
| USB | USB Storage Drive connection | ||
| Ethernet | RJ45 | ||
| LED Indicator | Display Status | ||
| Reset Button | Short press to switch input mode, Press twice to reset WiFi/BT, Press 3 times to restore factory settings, Long press to standby, press again to wake up |
Network
| Wireless Network |
IEEE 802.11 b / g / n 2.4GHz BT 5.0 |
| Wired Network | Ethernet RJ45 |
| Streaming Protocols | AirPlay / DLNA / UPnP / Spotify Connect / Qplay |
Audio Parameter
| Music Format | FLAC / MP3 / AAC / AAC + / ALAC / APE / WAV |
| Audio Decode | 192kHz / 24bit |
| Frequency Response | 20Hz-20kHz |
| THD + N | 0.03% |
| SNR | >100dB |
| Bluetooth Range | 15m |
Application
| Android and iOS APP | 4Stream |
| For MAC & Windows PC | iTunes / Foobar2000 and other support UPnP, DLNA 3rd party program |
Audio Source
| Online Music Streaming | Spotify / Deezer / TuneIn / Tidal / Qobuz / Napster / iHeartRadio / QQ Music / QQFM | ||
| Local Storage | Music file storage in Mobile phone, NAS & USB disk drive | ||
| Analogue Input | RCA | ||
| Digital Input | Optical |
General
| Dimension | 14.7x11.9x4cm |
| Weight | 338g |