|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Мікшерний зонний розподільник з 1 входом та 6 виходами:
- Розширює будь-який мікшер додатковими виходами
- 1 стереовхід XLR
- 6 виходів стереозони (XLR)
- Кожна зона з регулюванням рівня та монофонічним перемикачем
- Світлодіодний дисплей вхідного сигналу та режиму моно/стерео
- (19") Встановлення у стійку 48,3 см 1 U
В комплекті:
1 х пристрій, 1 х шнур живлення, 1 х посібник користувача
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Джерело живлення: | 115/230 В змінного струму, 50/60 Гц |
| Споживання енергії: | 7 Вт |
| Підключення живлення: | Вхід від мережі через роз’єм IEC (M) Шнур живлення версії для монтажу з безпечною вилкою (в комплекті) |
| Співвідношення сигнал/шум: | >69 дБ |
| THD: | <0,2 % на 1 кГц |
| Імпеданс: | Вхід: 45,1 кОм Вихід: 125 Ом |
| посилення: | 15 дБ |
| Макс. рівень: | Вихід: +22 дБ Вхід: +9 дБВ |
| колір: | Срібло |
| Дизайн корпусу: | (19") 48,3 см встановлення в стійку 1 U |
| Розміри: | Ширина: 48,3 см Глибина: 12,6 см Висота: 4,45 см |
| вага: | 2,31 кг |