|
103 958 грн
|
|
103 958 грн
|
платежі
по 51 979 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Попереднє налаштування, управління додатковими функціями та моніторинг роботи сабвуфера можна здійснювати з меню фірмового додатка Neumann.Control для iPad.
Компактний сабвуфер KH 750 DSP оптимізований для повноцінної роботи в невеликих кімнатах, у тому числі й у парі з компактними професійними студійними моніторами, зокрема з моделями Neumann KH 80 DSP. Унікальна функція управління відтворенням низьких частот 2.0/0.1 Bass Manager дає змогу оперативно переналаштовувати сабвуфер і застосовувати його у найрізноманітніших конфігураціях. Наразі модель з успіхом використовується в ефірних студіях, професійних студіях звукозапису і пост-продакшина для вирішення широкого спектру задач, включно з трекінгом, зведенням та мастерингом.
У KH 750 DSP передбачений великий набір аналогових і цифрових входів та виходів, чотири режими маршрутизації і адаптивний контроль звучання, завдяки яким сабвуфер легко й просто включається до більш складних акустичних систем. Окрім того, є також цілий комплекс додаткових функцій, доступ до яких здійснюється дистанційно, з меню мобільного додатку Neumann.Control.
В основі Neumann KH 750 DSP - новий довгоходовий динамік з великим магнітом в жорсткому сталевому каркасі. З урахуванням того, що такі сабвуфери, як правило, встановлюються на підлозі, динамік KH 750 DSP від випадкових механічних пошкоджень надійно захищає міцна металева решітка. Корпус пристрою також має посилену конструкцію і повністю закритий, що теж сприяє максимально швидкому відгуку.
На задній панелі сабвуфера розташовані по парі балансних аналогових XLR-входів і виходів, Ethernet-порт для управління через мережу і цифровий вхід 192 кГц/24-біт, який приймати сигнал AES3 і S/P-DIF. З інших налаштувань також доступні: фільтр низьких частот, регулятор посилення, управління фазою, регулювання зрізу НЧ, перемикачі режимів Standby і Ground Lift. Час відключення сабвуфера задавати можна теж через додаток Neumann.Control.
Фірмовий додаток Neumann Control для iPad відкриває доступ до цілого ряду функцій KH 750 DSP і дає змогу оптимізувати розташування сабвуфера і інтегрувати його в систему моніторингу через будь-яку доступну IP-мережу. Зокрема можна дистанційно налаштовувати звучання динаміків, вибираючи оптимальний режим від "Моно" до "3D", вирівнювати звук з урахуванням особливостей приміщення і централізовано керувати всією системою. Додаток простий і зрозумілий, тому зовсім не обов'язково мати якісь поглиблені знання та навички, щоб підключити сабвуфер до наявного обладнання та налаштувати його так, щоб він максимально якісно звучав навіть у маленькому приміщенні.
Мобільний додаток Neumann.Control для iPad - це повнофункціональний програмний інструмент для роботи з моделями KH 750 DSP та KH 80 DSP, з його допомогою можна налаштовувати, вирівнювати звучання і дистанційно керувати сабвуфером, зокрема й коли він працює у складі великих акустичних систем з кількістю динаміків до 9.
Системні вимоги: планшет iPad з iOS 10 або новішою версією операційної системи.
| Бренд | Neumann |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Країна походження | Німеччина |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Відтворювані частоти | 16 - 800 Hz |
| Динамічний діапазон | >123 dB(A) |
| Розмір НЧ драйвера, " | 10 |
| Номінальна потужність, Вт | 256 W |
| Пікова потужність, Вт | 410 W |
| Входи | 2 x XLR: analog electronically balanced |
| Виходи | 2 x XLR: analog electronically balanced |
| Матеріал корпусу | Дерев'яна корпус, алюмінієва панель електроніки, |
| Вага | 19.5 kg |
| Габарити | 490 x 395 x 515 mm |
| Розмір пакування | 383 x 383 x 330 mm |
| Гарантія | 24 місяці |