|
7 658 грн
|
|
7 658 грн
|
платежі
по 3 829 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Omnitronic BOB-4 bk x2 динаміка-сателіта розміром 4 дюйми з кронштейном для серії BOB
| Номінальна потужність: | 75 Вт (середньоквадратичне значення) |
| Потужність програми: | 150 Вт |
| Діапазон частот: | 150–16 000 Гц |
| Чутливість: | 90 дБ (1 Вт/1 м) |
| Макс. Рівень звукового тиску: | 109 дБ |
| Імпеданс: | 16 Ом |
| Колір: | Чорний пофарбований |
| З'єднання: | Вхід: 1 динамік через гвинтову клему (зелений) |
| Вхід: 1 динамік через динамік | |
| Динаміки: | 1 х високочастотний динамік (4 дюйми), близько 10 см |
| 1 x ВЧ-динамік зі звуковою котушкою (1"), близько 2,5 см | |
| Маса: | 4,00 кг |
| Вершина | |
| Ширина: | 15 см |
| Висота: | 15,8 см |
| Глибина: | 16 см |