Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00-18:00

0
Мій кошик

Скрипки

Сортування:
за популярністю від дорогих від дешевих за назвою

Скрипки в інтернет-магазині Intermuzika

Команда Intermuzika допоможе купити скрипку для професійної та аматорської гри або для навчання. У нашому каталозі представлені бюджетні моделі вартістю від 2500 грн, інструменти середнього і преміум сегмента.

Основні характеристики скрипки

Інструмент потрібно вибирати, враховуючи рівень музичних навичок виконавця, а також розмір корпусу. Розмір підбирається під вік музиканта – для дітей випускають більш компактні моделі.

Тип інструмента

У нашому асортименті ви знайдете три групи товарів:

  • Учнівські – недорогі заводські інструменти. Багато таких моделей випускається в Китаї. Для деки, обичайки, грифа й кілків використовуються поширені породи дерева – клен, ялина тощо. Готовий комплект зі смичком, струнами, кейсом і каніфоллю можна купити за 3000-5000 грн.
  • Професійні – також заводські пристрої. Характеризуються більш якісним звучанням. Виробники покращують звучання, використовуючи дорогі матеріали – рідкісні породи дерева для деталей. Ціна відноситься до середнього сегмента й може досягати 15000 грн.
  • Інструменти ручної роботи – скрипки-маестро, Stradivari та Guarneri. Це дорогі пристрої, виготовлені майстрами вручну. Сильно виграють за звучанням і призначені для професійних виконавців. В основному це повнорозмірні конструкції, не призначені для дітей.

Розмір

Скрипки бувають:

  • 4/4 (цілі) – класичний варіант. Це найбільший розмір, призначений для дорослих музикантів. Підходить також для дітей старших музичних класів.
  • 1/2 (половинки) – у цьому розмірі випускають учнівські моделі для дітей середніх класів музичних шкіл. Оптимальне рішення на вік 7-10 років.
  • 3/4 – моделі, трохи більші за половинки. Це перехідне рішення між половинкою і класичною скрипкою для дорослого. Зручні для дітей 9-12 років. Випускаються для виконавців різного рівня.
  • 1/4 (четвертинки) – призначені для дітей молодшого віку. Підходять учням 5-7 років.
  • 1/8 і 1/16 – маленькі моделі для музикантів-початківців 4-6 і 3-5 років.
  • 1/32 – пристрої для найменших. Зручні для малюків у віці 3 років.
  • 7/8 – конструкція незвичайного розміру. Трохи більша за 3/4. Зручна для дорослих і підлітків старше 11 років. У розмірі 7/8 випускають пристрої ручної роботи. Наприклад, скрипки Страдіварі.

Компактні інструменти розрізняються за звучанням – з них складніше витягти гучний звук. Тому дорослим скрипалям, навіть для навчання, ми рекомендуємо вибирати класичні цілі моделі.

Дерево

Породу дерева вибирають з урахуванням елемента, для якого вона використовується. Ціна скрипки змінюється залежно від матеріалу. Соковите, гучне й чисте звучання забезпечують спеціально підібрані породи зі щільною текстурою.

Для учнівських інструментів матеріал не такий важливий. Базовий варіант – клен або ялина для нижньої і верхньої деки; чорне дерево для грифа й кілків.

Професійні рішення можуть повністю виконуватися з однієї породи. Матеріал має відрізнятися більшою виразністю, наприклад, добірний вогненний клен із яскраво вираженою текстурою.

Особливості струнного оркестрового інструмента

Звучання змінюється не тільки через матеріал, але і відповідно до якості елементів інструмента. Конструкція завжди включає такі компоненти:

  • Шийка і гриф – до шийки кріпиться гриф. За шийку музикант тримає скрипку. Кращий матеріал для грифа – добірне чорне дерево. На початковому рівні підійде клен.
  • Корпус – складається з верхньої та нижньої деки. Елементи можуть виконуватися з різних матеріалів. На верхній деці розміщуються звукові отвори. Потужність звуку змінюється залежно від їх розміру. Чим більший отвір, тим голосніший звук. Базове рішення для верхньої деки – це ялина, а для нижньої – клен.
  • Підгрифник – частина, що відповідає за звучання струн. Виконувати його потрібно зі щільного матеріалу. Підгрифник не має бути важким, інакше струни будуть деренчати. Для жильних струн підійде дерев'яний підгрифник, а для металевих – з вуглепластику або сплавів металу.
  • Струни – найбільш популярними й надійними вважаються вироби зі сталі. Вона забезпечує чистий звук. Незважаючи на високу жорсткість, грати на сталевих струнах досить легко.
  • Обичайки – шість пластинок із дерева, які вигинаються за формою деки. Для обичайок в основному використовується клен, але на ціну пристрою впливає порода клена. Наприклад, скрипки з обичайками з хвилястого клена коштують дешевше моделей з обичайками з вогняного клена з вираженою текстурою.
  • Кілки – кілковий механізм потрібен для натягу струн. Важливо, щоб кілки легко оберталися, тоді вам простіше буде налаштовувати інструмент. Найчастіше кілки роблять із чорного дерева, а кращі механізми – з добірних чорних порід.

Особливості догляду

Використовуйте жорсткий кейс для зберігання скрипки. Розміщувати її потрібно далеко від прямих сонячних променів і обігрівальних приладів. Нормальний рівень вологості – 40-60%. За занизької вологості дерево може потріскатися, а за високої – на корпусі з'являється грибок.

Інструмент вимагає регулярного чищення – шийку, струни й корпус потрібно протирати після кожного використання м'якою серветкою. Раз у 4-6 місяців поліруйте корпус.

Перед грою наносьте каніфоль на зовнішню сторону смичка. Підбирайте її під струни і смичок.

Переваги покупки в магазині Intermuzika

Наш каталог пропонує скрипки топових виробників – Yamaha, Gliga, Antoni тощо. На товари діє гарантія на 12 місяців. На сайті ви також зможете вибрати й замовити смичок.

Доставка замовлень доступна для всіх міст України. Перед відправкою ми перевіряємо стан інструмента.

Вгору