Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00-18:00

0
Мій кошик

Студійне обладнання

До студійного устаткування відносять всі пристрої і аксесуари до них, які застосовуються під час звукозапису. Студійне обладнання включає велику кількість пристроїв: від мікрофонів і моніторів до мікшерів і джерел фантомного живлення. В окрему групу виділилися всілякі комплекти для звукозапису, які дають можливість створювати треки в домашніх умовах. Вони можуть використовуватися як для запису і обробки звуку одного музичного інструменту, так і для роботи з деякою кількістю пристроїв.

Класифікація і докладні характеристики

Існує велика кількість звукових карт: на один порт, на кілька, з фантомним харчуванням і без нього, з встановленими предусилителями і компресорами, від невеликих до габаритних моделей. Все залежить від того, який саме прилад необхідний, де і навіщо його будуть експлуатувати.

Підключення звукових карт і їх настройка гранично прості, так як підключення здійснюється через USB-порт. Якщо карта передбачає фантомне живлення, тоді вона ще потребує підключення до 220V.

До важливих складових устаткованням відносяться мікрофони для озвучення голосу або музичних приладів. Це найсуттєвіший момент в порівнянні з записом електронних приладів. Для цього варто їх безпосередньо підключити до карти і вже в ПО зайнятися повною обробкою.

Для студій найкраще підійдуть конденсаторні мікрофони. Вони більш чутливі, якщо ставити їх в порівняння з динамічними. Такі пристрої потребують додаткового харчування. Харчуватися вони можуть як від звукової карти, в якій ця опція передбачається, так і від пульта мікшера з фантомним типом харчування, через який можуть запускатися інструменти або мікрофони в звукову карту.

Мікрофони розділені на два основних типи: для виконавців і для інструментів. Часто можна помітити, що вокальні пристрої застосовують і для запису музичних інструментів. Але краще так не робити, інакше може постраждати якість. Для домашньої студії цілком достатньо одного універсального пристрою. Це і недорого, і дасть можливість усвідомити, що для інструментів необхідний ще один мікрофон. Наприклад, акустичну гітару необхідно записувати використовуючи кілька мікрофонів: розмістити близько деки, біля грифа і в «кімнату» (приміщення та його акустику).

В професійну студію вибирати мікрофони необхідно з усією серйозністю. При виборі варто врахувати стиль музики, тембр голосу, індивідуальні запити вокаліста.

При експлуатації мікрофона необхідно пам'ятати про їх чутливості і придбати власники до них. Тримачі типу «павук» придумані для професійного типу мікрофонів і здійснюють захист пристрою від непотрібних вібрацій та інших перешкод, який можуть виникнути по незворотних причин. Варто звернути увагу на такі пристосування, як поп-фільтр. Поп-фільтри застосовують для того, щоб усунути попадання повітря в мембрани мікрофона, що виходить при співі, коли вимовляються букви «б», «п», «т» і подібні.

Для того, щоб записати інструменти, застосовують спеціалізовані мікрофони. Такі пристрої називаються динамічними, так як гітарні комбіки записують на досить високій гучності, і застосування конденсаторних мікрофонів не дасть належного ефекту.

Для того, щоб записувати ударні, необхідно придбати вже підготовлені набори мікрофонів. Вони зустрічаються різних виробників, можуть різнитися за якістю і вартістю. ПО на сьогоднішній день вже дає можливість обійтися без запису живих ударних, але все ж живий інструмент - це показник якості.

Також часто можна побачити в експлуатації віртуальні інструменти у вигляді програм (семплерів). Вони включають в себе вже всі види інструментів: від фортепіано, гітар і скрипок до різноманітних синтетичних відтворень. Саме дані інструменти записуються з використанням MIDI-клавіатур.

Також для належної роботи варто подумати про програмне забезпечення. Зараз є величезна кількість найрізноманітніших ПО, з якими робота стає легкою і приємною. У нашому магазині ви зможете знайти і придбати тільки ліцензійне ПЗ: для запису, до відома та мастерингу, для створення бази семплів та інше.

При зберіганні такого обладнання варто врахувати кілька рекомендацій:

  • перешкоджатиме потраплянню прямих сонячних кращою на пристрої;
  • своєчасно очищати від різних забруднень і пилу;
  • акуратно експлуатувати.

Отримати кваліфіковану консультацію та оформити замовлення в інтернет-магазині Intermuzika можна кількома способами: в онлайн-чаті, заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами. Оплатити товар можна банківською картою або післяплатою. Гарантійне обслуговування, обмін або повернення здійснюються згідно з чинним законодавством. Для зареєстрованих покупців діє накопичувальна система знижок від 2 до 7 відсотків, починаючи з першого замовлення. Доставка здійснюється службою «Нова Пошта». Можливий також самовивіз з Ужгорода, Мукачева та Києва.

Вгору