Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00-18:00

0
Мій кошик

Баяни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Баяни в магазині «Intermuzika»

Баян - традиційний народний інструмент, що не втрачає популярність в країнах СНД. Баяни виділяються унікальним звучанням і віртуозними можливостями. Саме за рахунок цих якостей баяни продовжують використовувати в оркестрах і при сольних виступах. Які існують види баянів, і які виробники на сьогодні готові надати високоякісні моделі?

Види

У музичному світі однаково поширені два види:

  • Акустичний. Застосовується для виконання народної, сучасної та академічної музики. Концертні баяни відрізняються нестандартним будовою і звукоутворенням, що імітує звучання органу. У зв'язку з цим баяни користуються популярністю серед музикантів, в репертуар яких входить виконання музики епохи бароко.
  • Електронний. Володіє різноманітністю інструментальних тембрів і автоакомпанементів. Допускається підключення допоміжного обладнання, спрямоване на впровадження додаткових звукових ефектів.

Застосування інструменту

Обидва варіанти мають хороше звучання. За рахунок широкого регістру і різкого тембру, баяни можуть відобразити різну музику в різноманітних стилях і жанрах. Також їх перевагою є відсутність в необхідності обов'язкового аккомпанирования. Баяни не обмежується тільки сольним виконанням - вони органічно вписуються в народні ансамблі, групи і навіть дуети.

Перед тим, як купити професійний баян, необхідно визначитися з наступними факторами: бренд, якість, акустичні показники. Для початківців музикантів рекомендується придбати учнівські моделі, функціонал яких орієнтований на репетиції, навчання і домашні заняття.

В інтернет-магазині «Intermuzika» можна знайти як бюджетні, так і професійні моделі, що призначаються для виступів на високому рівні. В каталог включені інструменти від провідних виробників, які довели свою репутацію на світовому ринку.

Конструкція

Баяни є кнопочно-пневматичні язичкові інструменти, оснащені хроматичним звукорядом. Конструкція включає:

  • правий і лівий напівкорпус;
  • голосову планку;
  • язички;
  • хутряну камеру;
  • системи, яка перемикає регістри;
  • дві кнопкові клавіатури.

З існуючих музичних інструментів баяни мають найбільш складне звукоутворення. Принцип роботи полягає у впливі повітряної сили, утвореної при механічному навантаженні на хутра. В результаті починають коливатися язички, утворюючи при цьому звукову хвилю.

Залежно від технічних параметрів, баян може мати 2-5 голосів. Параметр визначається кількістю одночасного руху язичків при натисканні однієї кнопки. Клавіші перемикання відповідають за регуляцію робочих конфігурацій кнопок, що мають прямий вплив на тембр звучання.

Клавіатура в лівій частині інструменту включає стандартну кількість кнопок - 120. В оркестрових моделях конфігурація виключає наявність даної комплектуючої. Також на ринку представлені варіації з вбудованою можливістю зміни клавіатур місцями. Крім цього, спеціально для камерних виступів розроблені малогабаритні моделі.

Відомі світові виробники

Перше масове виробництво стартувало на підприємстві компанії Hohner. Бренд не володіє довжиною історією і швидко переключився на виготовлення виключно губних гармошок.

Серед сучасних світових брендів слід виділити:

  • Weltmeister, RoyalStandart, Баркарола, Фіроті- Німеччина;
  • Scandalli, Fisitalia, Accordiola- Італія;
  • Roland- Японія;
  • Тульська гармонь - Росія.

Лідируючим виробником є ​​японська компанія Roland, заснована в 1972 році.

Перші трьохрядні слов'янські баяни виготовлені в кінці XIX. Повномасштабне виробництво виконувалося на потужностях тульського заводу «БратьяКіселеви». На період революції підприємство зупинилося. За її закінченню виробництво відновилося в ще більших обсягах. Радянські моделі користувалися великим попитом та постачалися в різні країни світу.

До популярних моделей російського виробника відносять:

  • «Тула». Серія, що випускається в різних модифікаціях (від навчальних до професійних).
  • "Ясна Поляна". Три- чи п'ятирядні двоголосий баяни з готово-виборних акомпанементом.
  • «Баян». Концертна чотириголосних модель з невеликою вагою.

Практично кожна фабрика спеціалізується на випуску всіляких типів інструментів, призначені для дітей, концертів, навчання і т.д.

«Intermuzika» - баяни з офіційною гарантією від провідних брендів

Наш інтернет-магазин пропонує купити баян з гарантійним обслуговуванням на території України. Вартість моделей на 10-15% нижче середньоринкової ціни за рахунок прямого співробітництва з виробниками і офіційними дистриб'юторами музичних інструментів. На нашому сайті можна ознайомитися з особливостями і перевагами сучасних моделей. При виникненні труднощів і додаткових питань - зверніться за допомогою до менеджера магазина.

Інтернет-ресурс «Intermuzika» є офіційним сайтом компанії «Юритмикс» - яка є офіційним дистриб'ютором в Україні звукового обладнання більше 50 світових виробників. Головні наші переваги:

Наявність власних складів. Дозволяють оперативно обробити замовлення і зробити відправку по Україні.
На ринку з 1991 року. Діяльність компанії стартувала з початком співпраці східно-європейського представництва фірми Roland.
Професіоналізм. Співробітники магазину є музикантами або експертами в області роботи з професійним музичним обладнанням.

Баяни з представленого каталогу широко поширені на різних шоу телерадіо індустрії. Ви можете отримати більше інформації про бажаний інструмент, зателефонувавши нашому менеджеру або відвідавши один з шоу-румів в Києві, Мукачево та Ужгороді.

Вгору