Audio-Technica , провідний інноватор у технології перетворювачів понад 60 років, анонсує новий плагін, сертифікований Q-SYS, для своєї системи Engineered Sound® Wireless (ES Wireless). Оптимізований для голосових додатків у кімнатах для нарад, залах для презентацій, класних кімнатах та інших середовищах для аудіоконференцій, ES Wireless використовує технологію DECT, щоб забезпечити велику кількість каналів із високоякісним аудіо, розумним і масштабованим способом. Співпраця з Q-SYS спрощує конфігурацію та контроль мережі, що спрощує інтеграцію та налаштування як для інсталяторів, так і для кінцевих користувачів. За допомогою плагіна керування Q-SYS користувачі можуть легко підключатися та керувати системою ES Wireless, включаючи вимикання звуку окремих або всіх каналів, завантаження попередніх налаштувань і моніторинг радіочастот і параметрів заряджання за допомогою мережевого сенсорного контролера Q-SYS. 

Система ES Wireless складається з 8-канального приймача з підтримкою Dante® ESW-R4180DAN і чотирьох передавачів на вибір для широкого спектру додатків – ESW-T4101 з вбудованим мікрофоном, ESW-T4102/C510 ручний мікрофон ESW-T4106 і 2 типи настільних підставок  ESW-T4107 та ESW-T4106. До 12 приймачів можна використовувати одночасно для досягнення кількості каналів до 96 передавачів в одному просторі. Після встановлення початкового з’єднання між передавачами та приймачами за допомогою програмного забезпечення Wireless Manager від A-T налаштування за допомогою нового плагіна стає простим. Плагін містить спеціальні вкладки «Налаштування», «Передавачі», «Акумулятор і зарядний пристрій» і «Приймач», що дозволяє користувачам керувати ідентифікацією мікрофона, посиленням, керуванням вимкненням звуку, кольором світлодіода, рівнем заряду батареї, станом заряджання, керування світлодіодом, керуванням вимкненням звуку, фільтром високих частот і гучністю. 

Audio-Technica lance son nouveau système Engineered Sound Wireless à l'ISE  - LightSoundJournal.fr

Метт Маркграф, менеджер зі стратегічного партнерства та альянсу Audio-Technica США, зауважує: «Audio-Technica постійно співпрацює з Q-SYS, щоб забезпечити підтримку плагінів для нових продуктів, таких як Engineered Sound Wireless, що забезпечує просте та інтуїтивно зрозуміле налаштування та керування високоякісними ударні простори. Після встановлення початкового з’єднання між передавачами та приймачами в програмному забезпеченні Audio-Technica Wireless Manager ви можете використовувати плагін для легкого підключення та керування мікрофонною системою в Q-SYS». 

Для отримання додаткової інформації про рішення Audio-Technica Commercial Audio відвідайте www.audio-technica.com . 

З багатою історією надання виняткового звукового досвіду, Audio-Technica є надійним лідером комерційної аудіоіндустрії. Від дротових мікрофонів до передових бездротових систем, ми пропонуємо повне портфоліо рішень, які відповідають унікальним потребам професіоналів у кожному аудіододатку. Відчуйте відмінності Audio-Technica на audio-technica.com/en-us/commercial-audio.

—Для отримання додаткової інформації щодо повного асортименту продукції Audio-Technica звертайтеся до офіційного представника в Україні компанії Юритмікс